Emine Ülker Tarhan'dan Muharrem İnce'nin davetine yanıt

Emine Ülker Tarhan’dan Muharrem İnce’nin davetine yanıt

Emine Ülker Tarhan'dan Muharrem İnce'nin davetine yanıt

Emine Ülker Tarhan, CHP genel başkanlığına aday olan Muharrem İnce’nin kendisine yaptığı davete net yanıt vermekten kaçındı.

CHP’de kurultay yaklaşırken Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkacak olan tek aday Muharrem İnce, Emine Ülker Tarhan’a açık davet göndermişti.

CHP Genel Başkan adayı Muharrem İnce, yaklaşan kurultay öncesi partinin önemli bir isminden destek istedi. Muharrem İnce Twitter hesabından paylaştığı mesajında Emine Ülker Tarhan’dan destek beklediğini duyurdu. Tarhan’dan İnce’ye cevap gecikmedi.

Facebook üzerinden cevap veren Emine Ülker Tarhan, İnce’nin ‘nazik talebi’ için teşekkür ederken ne destek ne de aksi yönde bir sinyal verdi. Tarhan “Mücadelesinde kendisine yürekten başarılar diliyorum. Yolu açık olsun” dedi.

Emine Ülker Tarhan’ın açıklamasının tamamı;

“Kurultay sürecinde Genel Başkanlığa aday olan Sayın Muharrem İnce’nin samimi ve nazik destek talebine çok teşekkür ediyor, partimizin değerleri ve iktidar hedefine ilişkin vereceğini ümit ettiğim mücadelesinde kendisine yürekten başarılar diliyorum. Yolu açık olsun”

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2014, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER