‘Erdoğan MHP’den kurtulmak istiyor’

banner155

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş 'Cumhur ittifakı' hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

‘Erdoğan MHP’den kurtulmak istiyor’
banner170

Barış Yarkadaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Şuanda bizim gündemimizde af diye bir şey yok. Kimse bize farklı bir yaklaşım göstermesin” şeklindeki açıklamsından sonra Twitter hesabından ‘Cumhur ittifakı’nı değerlendirdi.

Yarkadaş’ın açıklaması şu şekilde:

”Erdoğan, anketlere bakınca MHP’nin 24 Haziran’da TBMM’ye sadece 17 vekil sokabileceğini gördü. Bu yüzden artık MHP’yi sırtında taşımak istemiyor. Bahçeli ise bunu gördüğü için Cumhur İttifakı’nı kutsayıp ortaklığını sürdürmeye çalışıyor. RTE’nin yeni ittifak aradığı sır değil…”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Bilir
Ali Bilir - 9 ay Önce

Bahçeli hem kendisini hem de MHP'ni bitirdi.artık Ülkücüler de inanmıyorlar bahçeli'ye.Bahçeli bu durumu çok önceden gördüğü için Tayyip beyin başkanlık hevesinin derinliğinden yararlanarak bir kere daha TBMM çatısı altında kalmayı ve o zaman için de MHP de yeni bir toparlanma olabileceğini hesapladı ama görüldüğü kadarıyla işler Bahçeli'nin planladığı gibi gitmiyor.

Biz
Biz - 9 ay Önce

Sozde mhp li sectim gectim, bir mhp milletvekili adayı,her kimse,mhp ye oy verdikten sonra erdogan a oy verecekse yazık onlara.vAllahi de yazık billahi de yazık.mhp yüzde iki oy alamayacak...

SIRADAKİ HABER

banner151