Erdoğan'ı korku sardı!

Konya'da partililere seslenen Başbakan Erdoğan, sabah saatlerinde yapılan yolsuzluk operasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'ı korku sardı!

Konya'da partililerine seslenen Erdoğan, "Hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğiz" diyerek, âdeta yaşadığı korkuyu bastıran bir ruh hali içindeydi.
 

Konya'da partililere seslenen Erdoğan, "Allah'ımız var, bize yeter" dedi.

"ALLAH BES BAKİ HEVES"

İşte Başbakan'ın o sözleri;

"Allah Bes Baki Heves diye bir söz vardır. Biz buna inanıyoruz. Yani Allah yeter, gerisi boş hevestir. Kim nasıl saldırırsa saldırsın bizim Allah'ımız var, o bize yeter"

Erdoğan kendilerine karşı oynanan oyunlara bugüne kadar boyun eğmediklerini bundan sonra da boyun eğmeyeceklerini söyledi;

"BOYUN EĞMEYECEĞİZ"

''Konya bizim arkamızda olduğu her zaman birlikte yürümeye devam edeceğiz. Biz hakkı savunmaya hak yolunda mücadele vermeye devam edeceğiz. Bir kez daha söz veriyorum, sizin itimadınıza asla halel getirmeyeceğiz. Sizin açtığınız yoldan, sizin çizdiğiniz istikametten asla ayrılmayacağız. Hiçbir tehdide boyun eğmeyeceğiz. İstetikleri kadar çirkin yollara girsinler. İstedikleri kadar kirli ittifakların içine girsinler. Türkiye'de artık söz milletindir, karar milletindir, yetki milletindir.''

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2013, 15:21
YORUM EKLE