ETP Adana İl Yönetimi MHP'ye Katılma Kararı Aldı

Engelsiz Türkiye Partisi (ETP) Adana İl Başkanı Alper Koç ve il yönetimi Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılma kararı aldı.

ETP Adana İl Yönetimi MHP'ye Katılma Kararı Aldı

MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu'nu, yönetim kurulu üyesi İsmail Metin ile birlikte ziyaret eden ETP İl Başkanı Alper Koç, "ETP Adana il yönetimi olarak görevlerimizden istifa edip, ülkenin bölünmezliğine, birliğimizin, kardeşliğimizin ve huzurumuzun temini yönündeki çabalara en samimi ve en diri mücadeleyi veren Milliyetçi Hareket Partisi'ne katılma kararı aldık. Bu noktada yerel seçimleri, genel seçimlerin başarısı için önemli buluyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki süreçte Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hüseyin Sözlü başta olmak üzere MHP'nin bütün adaylarının yani MHP Adana teşkilatlarının başarısı için çalışacağız" dedi.


MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu da, katılımlarından dolayı ETP eski İl Başkanı Alper Koç'a ve yönetimine teşekkür etti. İzgioğlu "Bu yürekli kararınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Allah'ın izniyle, aziz milletimizin desteğiyle bütün engelleri aşacağız. Hemşehrimiz olmakla iftihar ettiğimiz Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin bilge liderliğinde üretken, mutlu, huzurlu ve güçlü Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceğiz" diye konuştu

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2013, 12:31
YORUM EKLE