“Gönüllerin vekili” Yavuz Aydın’a İYİ Parti’de kritik görev!

banner155

Trabzonlu siyasetçi ve işadamı Yavuz Aydın, İYİ Parti'de önemli bir göreve atandı. 

“Gönüllerin vekili” Yavuz Aydın’a  İYİ Parti’de  kritik görev!
banner170

Meral Akşener Genel Başkanlığındaki İYİ Parti'de Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı oldu.

 İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray tarafından Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmesi teklif edildi. Genel Başkan Meral Akşener'in onayıyla beraber atama kararı Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu tarafından Yavuz Aydın'a tebliğ edildi.

Yeni görevini sosyal medya hesabından duyuran Yavuz Aydın "İYİ Parti Mahalli İdareler Başkan Yardımcılığı görevine atamamızı yapan Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye ve şahsımı bu göreve önererek onurlandıran Sayın Genel Başkan Yardımcımız Müsavat Dervişoğlu'na teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. İnşallah; “Herşey İYİ olacak Türkiye kazanacak” dedi.

Yavuz Aydın kimdir?
1972 yılında Trabzon’da doğdu. Aydın, Trabzon Vakfıkebir’lidir. İlkokulu Beşikdüzü Merkez İlkokulu’nda okuyan Yavuz Aydın ortaokul eğitimini Vakfıkebir İmam Hatip Ortaokulu’nda almıştır. Aydın ardından Beşikdüzü Ticaret Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Yavuz Aydın, Yerel Yönetimler alanında üniversite eğitimi de almıştır. Yavuz Aydın, genç yaşta kardeşleri ve ailesiyle birlikte ticaret hayatına ve iş dünyasına adım atmıştır. Aydın, medikal şirketi ile Tüp Bebek alanında Türkiye’de önemli bir yere sahiptir. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151