Hüseyin Sözlü, Koray Aydın ve Sinan Ogan'ı ağırladı.

Genel Merkez'e yakınlığı ile bilinen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Genel Merkezine yakın durmaya başladıkları iddia edilen Koray Aydın ve Sinan Ogan'ı makamında ağırladı.

banner311
Hüseyin Sözlü, Koray Aydın ve Sinan Ogan'ı ağırladı.

MHP Genel Merkezi'nin, Meral Akşener'e karşı güç birliği adı altında bütün muhalifleri bir cephede toplama projesinin bir ayağı olup olmadığı kulislerde konuşuluyor. Daha öncelerde bu tip çalışmaların yapılacağı kulislerdeki iddiaları ve çalışmaları destekleyen bu buluşmanın perde arkasını kamuoyu merakla takip ediyor.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin 19 senedir MHP'yi yönetmek yerine MHP'li Yöneticilerin zaaflarını yöneterek Parti'yi küçültme pahasınada olsa 19 yıldır Genel Başkanlık görevini sürdürme başarısını bu tür komitacılık ile sağladığı biliniyor. Bu çerçevede Bahçelinin Hatay iftarında kamuoyuna Hüseyin Sözlü'ye karşıymış algısı vermek suretiyle sahip oldukları belediye imkanlarından İstanbul ve Adana çevresinde imza verecek delegeleri yakın markajla taahhütlerle durdurmaya çalıştıkları HaberErk'e gelen bilgiler arasında, bu kişileride en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Hatay'da Hüseyin Sözlü'nün bilerek Bahçeli'nin yanına oturtulmadığı bizzat Genel Merkez kaynaklarından iletilmiştir.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2016, 06:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.