İsmail Türk Yazdı;DEĞİŞİMİN GİZLİ KAHRAMANLARI

İsmail Türk Yazdı;DEĞİŞİMİN GİZLİ KAHRAMANLARI

banner311
İsmail Türk Yazdı;DEĞİŞİMİN GİZLİ KAHRAMANLARI

Yazacaklarım bazılarını tahrik edebilir ama tersinden baktığınızda bu gerçeği görmeden de gelemeyiz!
Bu anlam da  yıllardır bizim anlatmalarımıza, uyarmalarımıza rağmen, bir türlü ikna edemediğimiz doğrular da buluşamadığımız ülküdaşlarımızı inandıran bizi haklı çıkaran özellikle başrollerde olan Şefkat Çetin, Yıldıray Çiçek, Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Oktay Öztürk, Zuhal Topçu gibi isimlerde Değişim taleplerinin veya bu taleplerin çığ gibi büyümesinde katkıları çok büyüktür. Öylesine bariz, galiz hatalar yaptılarki artık bizim yazmamıza, anlatmamıza hiç ihtiyaç bırakmadılar! MHP'yi manevi anlamda baraj altına düşme rezilliğinden daha vahim sonuçlara mahkum ettiler! Bu suçun hiç kuşkusuz bir çok isim ve suç ortakları daha fazla! Ancak baş sorumlu şüphe yokki Sn.Devlet Bahçelidir!
Tabiki bu hatalar ülkücünün uyanmasına tek başına yetmezdi.


İşte bu uyanışın önderliğine hiç çekinmeden bedenini  koyan Sn.Meral Akşener ve arkadaşları bu tepkileri MHP'nin dolayısı ile ülkücülerin iktidar özlemini vücut haline getiren baş kahramanlardır…

Yazıma sevgili Cüneyt Öztürk'ün çok güzel bir tespiti ile devam edeceğim.

Bir tarafta büyük kalabalıklar toplayan, halkı heyecanlandıran Meral Akşener Türkiye'yi bir uçtan bir uca dolaşıyor, Ümit Özdağ kendisine yakışan, bütün camiayı gururlandıran bir şekilde Diyarbakır'da MHP'yi temsil ediyor, Sinan Ogan televizyonlarda ve sahada gençliğin dinamizmini yansıtıyor, Koray Aydın, Suat Başaran, Sait Gönen, Süleyman Servet Sazak Türkiye'nin her köşesinde istişarelerini sürdürüyor, diğer tarafta ülkemiz içte ve dışta çok sıkıntılı günler yaşarken MHP Genel Merkezi haber niteliği dahi taşımayan, gündem olmaktan uzak grup konuşmaları ve twitter mesajlarıyla haftaları, ayları geçirmeye devam ediyor. 
İyi ki muhalefet var demekten kendimi alamıyorum.
Cüneyt Öztürk
Kaynak


Bu tespite aynen katıldıktan sonra Bu işin görünen,görünmeyen,bilinen bilinmeyen gizli kahramanlarınıda hatırlamak istiyorum. Kalpak ve bastonu ile Yörük Ali paşa unutulurmu?

Musavat Dervişoğlu, Suat Başaran,Ahmet Çelik, Servet Avcı,M.Tolga Akalın, İsmail Altun, Yavuz Ceylan, Hayati Arkaz, Alpaslan Alpaslan, Harun Öztürk,Cevat Saraç, Metin Ergün, Mustafa Çakıroğlu, Nihat Kula, Enez Kaplan, Ahmet Gürses, Ayhan Erel, Ali Ateş, Yasin Öztürk,Ömer Süslü, Ali Kurt, Bekir Çetin, Ceyhan Demir, Ender Çerdik, Fatih Demirkol, Göksel Taşçı, Hasan Kızılboğa, İbrahim Dizdar, Arif Amoca, Berat Yılmazer, Hakkı Özyurt, Habib Suiçmez,Yücel Coşkun, Müjdat Öztürk, Ali Çolak, Sezgin Çelik, Ragıp Özkan,Seyit Yücel, Abdul Vahap Erdem, Hüseyin Özgür gibi yüzlerce adlarını sığdıramayacağımız kadar çok bayraklaşmış arkadaşımız var.

DEVAMI.... //www.habererk.com/yazi/3747/degisimin-gizli-kahramanlari#.VvuaDfuLSUk

İsmail Türk

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2016, 12:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.