İYİ Parti Aksaray Kurucu İl Başkanı Özhan Türemiş'ten Akşener'e teşekkür

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in parti açılışı programına katılan binlerce vatandaşa teşekkür eden İYİ Parti Aksaray Kurucu İl Başkanı Özhan Türemiş, “Çıktığımız bu yolda yanlız olmadığımızı görmek bize güç verdi. Biz de bu güvene layık olabilmek için çalışacağız” dedi.

İYİ Parti Aksaray Kurucu İl Başkanı Özhan Türemiş'ten Akşener'e teşekkür
banner170

İYİ Parti Aksaray Kurucu İl Başkanı Özhan Türemiş, parti binasının açılışı için Aksaray’a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür etti. Parti binası açılışının Genel Başkan Meral Akşener’in de katılımı ile miting havasında geçtiğini söyleyen Başkan Türemiş, “Buradan da anlaşılacağı gibi artık halkımız İYİ Partiyi ve Meral Akşener’i bir kurtarıcı olarak görmekte. Onun için binlerce Aksaraylı vatandaşımız parti binamızın açılışına katıldı ve bizleri yalnız bırakmadı. Açılış törenine AKP gibi taşıma partililer getirmedik. Belediye işçilerinin zorla katılmasını sağlamadık. Sucuk ekmek dağıtmadı, yövmiye dağıtmadık. Halkımız teveccüh etti ve bizleri yalnız bırakmadı. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 

ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA YALNIZ DEĞİLİZ
Bu açılış töreninin kendilerine özgüven aşıladığını da söyleyen Başkan Türemiş, “Buda demek oluyor ki çıktığımız bu yolda yalnız değil. Halkımız kutlu davamızda yanımızda olacağını bizlere birkez daha gösterdi. Bizde onların bu güvenine layık olabilmek için var gücümüzle çalışacağız. Genel Başkanımızın çizdiği parti programı doğrultusunda daha güzel, daha aydınlık, daha İYİ bir Türkiye için bir olacağız, birlik olacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151