İYİ Parti Bolu il binası açılıyor

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın yaptığı yazılı açıklamada "İl binamızın resmi açılışını yapmak üzere Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, 25 Ocak Perşembe günü saat 12.00’ de siz Bolulu hemşerilerimizle buluşacak" dedi.

İYİ Parti Bolu il binası açılıyor
banner170

İYİ Parti Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın'ın açıklaması şu şeklide;

"İYİ Parti olarak ülke genelinde teşkilatlanmalarımızı büyük ölçüde tamamladık. İl ve ilçe binalarımız açıldı. İYİ Parti Bolu teşkilatımız kuruldu il ve ilçe binalarımız faaliyete geçti, üye kayıtlarımız da sizlerin yoğun ilgisiyle başladı. İYİ Parti’yi yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Bu anlamda İYİ Parti Bolu İl binamızın resmi açılışını yapmak üzere Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, 25 Ocak Perşembe günü saat 12.00’ de siz Bolulu hemşerilerimizle buluşacak, açılış programından sonrada halkımızla birlikte esnaf ziyareti yapacaktır.

Bolulu hemşerilerimizin sorunlarını dinlemek dertleşmek için ve Parti binamızın açılış törenine katılmak için 25 Ocak Perşembe günü saat 12.00 de tüm Bolu halkımızı Valilik Meydanına bekliyoruz, kıymetli hemşerilerimizi yanımızda görmek bizleri onurlandıracaktır."

İYİ Parti Bolu İl Başkanı

Mehmet Aydın

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151