İYİ Parti'de bir Genel Başkan Yardımcısı daha istifa etti

Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Erdem'in istifa sarsıntısı geçmeden yeni bir istifa haberi geldi.

banner170

İYİ Parti Eğitim, Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şule Ünlü Doğan'ın istifa ettiği iddia edildi.

Amerika'da ki lobilerinde etkili olan Şule Ünlü Doğan tüm yetkilerinden ve partiden istifa etti.

İstifaların devam edeceği ve sırada bir bakanın olduğu gelen bilgiler arasında.

Bu yanlış ve asılsız haberden dolayı İYİ Parti ve İYİ Parti Genel başkan yardımcısı Şule hanımdan Habererk olarak özür dileriz...

Şule Ünlü Doğan kimdir?

1975 yılında Akşehir’de doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini burada tamamladı.1992 yılında ODTÜ Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik –İngilizce Hazırlık bölümünde eğitim aldı.2000 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2002 yılında Türk Patent Enstitüsü, patent vekilliği sınavını kazanarak, patent vekili unvanını aldı.2013 yılında, Adalet Bakanlığı’na bağlı Arabulucular listesinde yer aldı.

Pek çok vakıf, dernek ve şirkete müşavirlik hizmeti vermiş bunun yanı sıra mahkemelerde hukukçu bilirkişi olarak görev almıştır. Yaklaşık 17 yıl Ankara Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalışan avukat Şule Ünlü Doğan, mesleki başarısını taşınmaz hukuku alanında perçinlemiş günümüz şehircilik anlayışı ile çok sayıda malikin mağduriyetine sebebiyet veren, kamuoyunda büyük projeler olarak yer alan, kentsel dönüşüm projeleri kapsamında; hakları zayi olan müvekkillerini mahkemeler nezdinde ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinde başarı ile temsil etmiştir. Mesleki faaliyetlerine ara veren Şule Ünlü Doğan’ın, birikimlerini aktardığı kitap yazma çalışmaları devam etmektedir.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2018, 00:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
RKB
RKB - 1 yıl Önce

Ayrılanlara güle güle. İyiler yola devam.

nihat  evran  güle  güle  içimize  karıştırılmış  karaktersizler  gülegüle
nihat evran güle güle içimize karıştırılmış karaktersizler gülegüle - 1 yıl Önce

içimize gönderilen hainler güle güle namuslu olanlar yter korkmuyoruz

Ayvaz Kılıç
Ayvaz Kılıç - 1 yıl Önce

Gidene güle güle demekten başka bir şey gelmiyor aklıma ancak
Sayın Koray Aydın bankanim ve il başkanım bu sorunlara bir dur dememesse dahada büyÜr
Bazı ilçe yönetiminde bulunan arkadaşlar LİSTEDE İSMİM OLSUN GERİSİ UMRUNDA OLMAYANLAR VAR

Fatih
Fatih - 1 yıl Önce

Asılsız haberlerle iyi partiyi yıpratacaklarını sanıyorlarsa yanılıyorlar. MHP ye AKP yemi oy vereceğim onuru olmayanlar oy verecegime iyi parti odunu aday göstersin oy verecem enazında vatan haini değiller

Mehmet Eyripala
Mehmet Eyripala - 13 ay Önce

Halk iyi partiyi destekliyor. Partiden nemalanmak isteyenler egosunu tatmin etmekten başka bir beklentisi olmayanlardır. Vatan söz konusu olunca gerisi teferruat denen bir vatan aşkının yanında egosunu düşünenlere ben güle güle demeyeceğim. Defolun, adınız batsın.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151