İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Yönetimi belli oldu

banner155

Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam, kent siyaseti ve sorunlarını yakından tanıyan isimlerden güçlü bir yönetim kurduklarını belirterek, “İktidar yürüyüşümüz başlamıştır” dedi.

İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Yönetimi belli oldu
banner170

İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Başkanı Hasan Büyükçam, ilçe yönetimini açıkladı. 33 kişiden oluşan ilçe yönetiminin kent siyasetini ve sorunlarını yakından tanıyan isimler olduğunu belirten Başkan Büyükçam, “Genç ve tecrübeli kişileri harmanlayıp, ilçe sorunlarına çözüm üretebilecek ve sorumluluktan kaçmayacak kişilerle kutlu yürüyüşümüze çıktık. İktidar yürüyüşümüzü ve kurtuluş ateşini başlattık. Bu kutlu davanın tüm Türkiye’de çığ gibi büyüyeceğinden hiçbir şüphem yok. Allah davamızda bizlere ve tüm partililerimize yardımcı olsun” dedi.

YOLA KOYULDULAR

İYİ Parti Isparta Merkez İlçe Teşkilatı olarak çalışmalara hız kesmeden başlayacaklarını da söyleyen Başkan Büyükçam, “Ülke olarak çok kritik bir süreçten geçiyoruz. İleriki süreçte daha vahim sorunlarla karşılaşacağız. Bunu arzu etmeyiz maalesef ülkemiz kaybediyor. Fakat görünen gerçekleri de saklamaya çalışmanın anlamı yok. Ne kadar bireyler susturulmuş olsalar da bu gerçekleri görmezden gelemezler. Taraflı verilerle vatandaş kandırılamaz. Eğitim, sağlık, ekonomi hepsinde dünya verileriyle kıyas önemlidir. Şimdi birileri çıkıp da ben asgari ücretle yetiniyorum artırıyorum, tüm aileme bakıyorum, bir ev bir araba aldım, çocuklarımın eğitim masraflarını karşılıyorum, her şey çok güzel dese, bunun bir gerçekliği var mıdır? Her yönden güzel ülkemizin iyi vatandaşımızın yanlış yönetildiği görünüyor. Ne kadar saklanmaya çalışılsa da, insanlar rahatlıkla gerçek verileri açıklayamasa da, düşüncelerini söyleyemese de, bizi bugünlere getirdikleri durumu bilerek ve anlayarak, onların sesi olacağız.  Her yalan er ya da geç ortaya çıkacaktır  ve vatandaşımız bunu görmüştür, daha da görecektir. Hep birlikte bu sıkıntılı süreci aşacağız. Kurtuluş savaşında Türk halkının göstermiş olduğu özveri, irade ve inançla içinde bulunduğumuz bu durumu aşacağız. Türkiye’de ve Isparta'mızda her şey İYİ olacak” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Isparta Merkez İlçe yönetimi şu isimlerden oluştu;

Hasan BÜYÜKÇAM

Ahmet Murat AKGÜL

Arzu KELEŞ

Ayfer SEZER

Ayşe AVCI

Baturhan ERDOĞAN

Berrin DİLMEN

Berrin YIKILMAZ

Erol GEMCİ

Gülşen ALTINKAYA

İbrahim ÖZTÜRK

Jale Yaşat BAYRAKTAROĞLU

Kubilay KAPI

Mehmet Yaşar KAPILI

Melih ERSÖZ

Muhammet BÜYÜKLEBLEBİ

Murat MURATOĞLU

Mustafa MARULCU

Mustafa Mete KINAY

Niyazi Turhan ANLI

Nurten TELLİ

Önder Özay AYDIN

Özlem AKSOY

Rabia YUMAK

Sadi ÖLMEZ

Selçuk TAŞPINAR

Sertaç ERTUĞRUL

Sinan AYDIN

Soner TUNÇ

Tahir DOKUMACI

Uğur ÇALIŞKAN

Ulvi SARIHAN

Yılmaz BAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151