İYİ Parti'li Koray Aydın’dan dikkat çeken genelge! “Teşkilatta revizyon”

banner155

Koray Aydın tarafından İYİ Parti teşkilatlarına gönderilen bir yazı dikkat çekti.

İYİ Parti'li Koray Aydın’dan dikkat çeken genelge!  “Teşkilatta revizyon”
banner170

"Teşkilat revizyon çalışmaları" konulu yazıda, gelen raporların hızla değerlendirilmeye alınacağı belirtildi. 24 Haziran seçimlerinde, İYİ Parti'nin her şeye rağmen başarılı olduğu ifade edilen yazıda, "Teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır" diye belirtildi.

Başkanlıklara gönderilen yazıda, önemli bir dönemden geçildiği vurgulanırken, "Hal böyle iken İYİ Parti Genel Merkezinin bilgisi, talebi ve onayının dışında, il ve ilçe teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleriyle istifa, görevden alma veya ihraç gibi bir tasarrufta bulunmaları bu aşamada partimize büyük zarar verecektir. Bu tür tasarruflara kesinlikle tevessül edilmemelidir" diye ifade edildi.

"İYİ PARTİ İL BAŞKANLIĞINA

24 Haziran seçimlerinin resmi olmayan kesin sonuçları alınmış, buna göre İYİ Parti ilk kez katıldığı bir yarıştan her şeye rağmen başarıyla çıkmıştır. İYİ Parti, elde ettiği sonucu en ücra yurt köşesindeki köyden, Genel Merkeze kadar uzanan bir yelpazede tüm yönleriyle ele alıp değerlendirme sürecini başlatmıştır.

Bu çerçevede 81 ilimizden gelen raporlar hızla değerlendirmeye alınacak, teşkilatlarımızda gerekli revizyon ve güçlendirme adımları cesaretle atılacaktır.

İYİ Parti olarak Genel Merkezinden, en sade üyesine ve gönüllüsüne kadar dikkatli, özenli ve sorumlu hareket etmemiz gereken bir dönemden geçiyoruz.

Hal böyle iken İYİ Parti Genel Merkezinin bilgisi, talebi ve onayının dışında, il ve ilçe teşkilatlarımızın kendi inisiyatifleriyle istifa, görevden alma veya ihraç gibi bir tasarrufta bulunmaları bu aşamada partimize büyük zarar verecektir. Bu tür tasarruflara kesinlikle tevessül edilmemelidir.

İlinizde yukarıda belirtilen hususlarla ilgili gelişmelerin yakından takip edilmesi ve bu talimatın tüm ilçe teşkilatlarımıza ivedi olarak ulaştırılması hususunda;

Gereğini önemle rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim."


Selam ve saygılarımla.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzat kafadar gaziantep.
Nevzat kafadar gaziantep. - 8 ay Önce

Iyi çok güzel yanlız miletimiz öyle oldki artık kendini yetiştiren doğruyu ve iyi bilen kalmadı çok seçici olmak lazım başarılar başarılar .dilerim.

Adnan Canlı
Adnan Canlı - 8 ay Önce

Bingöl Eski AKP Milletvekili KAZIM ATAOĞLU nun Bingöl de hiç Karşılığı kalmadığı Halde Getirip Genel Başkan Yardımcısı Yaptınız (sizleri iyi kandırmıştı,40 Bin Oyum Var diye) Seçimde 4 Bin oy aldı ve Bingölü Ebediyen Terk Etti.Bu Tip Yanlışlar,Sonucada Yansıdı.

KEMAL AKGÜN
KEMAL AKGÜN - 8 ay Önce

ALEVİ OLDUGUM İÇİN DELEGELİGİMİZİ SİLDİLER YÖNETİMLERDE 1 TANE ALEVİ YOK HİÇ BİR ALEVİDE OY VERMEDİ VERMEYECEK

SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 8 ay Önce

En az 3 büyükşehir ve 7 il belediyesi ile toplam 10 belediye hedefi olmalı.Makul ve mantıklı hedef budur.Antalya, Denizli, Aydın, Adana, Manisa, Mersin, Balıkesir ve Mansur Yavaş ikna edilirse Ankara şimdiden iyi planlanmalı.İlçe belediyelerine kadar çok iyi adaylarla bir sinerji oluşturulursa ben 3 tane büyükşehir çıkarabilir parti diye düşünüyorum..Diğer küçük illerde de %15-20 arası oy alınan belediyelere özel yer ayrılmalı.Bu oranlar iyi bir sıçrama için kritik oranlar.

Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Tabanda hiçbir karşılığı olmayan, hiçbir çabası ve çalışması olmamış, üyeliği dahi tartişmalı insanları adeta paraşütle merkezden indirerek oluşturulan aday listeleri çok büyük tepki topladı. Gerçekten emek harcamış insanlar resmen harcandı. Bu da dopal olarak sandığa yansıdı. Çok ciddi özeleştiriler yapılmalıdır aksi takdirde bu büyük umut bu güzrş başlangıç heba edilir gider

İsmet hoca
İsmet hoca - 8 ay Önce

Tabanda hiç karşılığı olmayanları listeye koyarakçalışmak mecburiyetinde bıraktığınız teşkilatları görevden alın!Onları listeye koyanlar yeni organizasyonlar yapsın!Ne ala!

İbrahim birben
İbrahim birben - 8 ay Önce

Teşkilatı sen dizayn ettin sayın koray aydın.
Senin oradan ayrılman gerekiyor

SIRADAKİ HABER

banner151