İYİ Parti’li Ata Kalaycı’dan, İnsan Hakları Günü Mesajı

İYİ Parti Isparta Atabey İlçe Başkanı Ata Kalaycı, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, günün millete ve tüm insanlık alemine barış, huzur ve adalet getirmesini dilediğini belirtti.

İYİ Parti’li Ata Kalaycı’dan, İnsan Hakları Günü Mesajı
banner170

İYİ Parti Isparta Atabey İlçe Başkanı Ata Kalaycı, "10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü" dolayısıyla yayımladığı mesajda, "İnsan hakları, tüm insanların sırf insan olmalarından dolayı sahip oldukları haklardır. İnsanlar arasında cinsiyet, köken ve inanca dayalı her türlü ayrımcılığın ortadan kaldırılması amacıyla 1948 yalında Birleşmiş Milletler tarafından alınan karar doğrultusunda her yıl 10 Aralık, Dünya İnsan Hakları Günü olarak kutlanmaktadır.
İYİ Parti’miz Genel Başkanı’mız Sayın Meral Akşener öncülüğünde kurulduğundan bugüne kadar hiçbir vatandaşı dil, din, ırk, renk, mezhep ayırımı yapmadan kucaklayan bir dünya görüşü ve hizmet anlayışına sahip olmuştur, olmaya da devam edecektir. Çünkü biz inanıyoruz ki bütün farklılıklarımız, zenginliğimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle, sevgi ve kardeşliğin hakim olduğu, bütün insanların haklarıyla birlikte eşit yaşadığı bir dünya dileği ile Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
ifadeleriyle ‘10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü kutladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2017, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner176

banner151