İYİ Partili Koray Aydın'ın Bahçeli ile Samimi Görüntüleri Dikkat Çekti

MHP lideri Bahçeli ve İYİ Partili Koray Aydın Meclis'te yemin töreninde bir araya geldi.

İYİ Partili Koray Aydın'ın Bahçeli ile Samimi Görüntüleri Dikkat Çekti

Aralarında gerginlik olan iki ismin samimi tokalaşmaları gözlerden kaçmadı.

Seçimlerin ardından 600 milletvekili bugün Meclis'te yemin ediyor. Yemin töreninde Meclis renkli görüntülere de sahne oluyor.

MHP lideri Devlet Bahçeli ve MHP'den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti'ye geçen Koray Aydın bugün Meclis'te bir araya geldi. Bahçeli ve Koray Aydın'ın samimi bir şekilde tokalaşmaları dikkatlerden kaçmadı.

BAHÇELİ, ŞAŞKINA UĞRADI

Koray Aydın Meclis'te Bahçeli'nin yanına gitti. Tokalaşmak için el uzatan kişinin Koray Aydın olduğunu gören Devlet Bahçeli şaşkın bir ifadeyle ayağa kalkarak Aydın'ın elini sıktı. Bahçeli ve Aydın'ın diyaloğu yerlerine oturduktan sonra da sürdü.

"İSTİFA TEK TARAFLI TERCİHTİR" DEMİŞTİ

Bahçeli, MHP'den istifa ederek İYİ Parti saflarına katılan Koray Aydın için "İstifa tek taraflı tercihtir, partimiz açısından hayırlı olmuştur. 2019'daki bir adaylık için şimdiden isim veriyorsa birilerini hava boşluğuna atıp yerine geçmeyi düşünüyordur" demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gonul given
Gonul given - 10 ay Önce

Bizde buyuge saygi vardir

SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 10 ay Önce

Helal olsun Koray bey..Artık milliyetçi tabana sahip iki tane partisi var Türkiye'nin.Bu durum şu an zarar gibi görünse de ileride Türk milliyetçiliği için ve Türk milleti için çok önem arzedecek..O nedenle birbirlerini siyasi rakip olarak görmeli bu iki parti, asla düşman olarak görmemeli..Yeri gelecek birlikte hareket etmeleri gereken milli meseleler olacak!

Taka61
Taka61 - 10 ay Önce

Tarih bahceliyide yazacak

zeki...
zeki... - 10 ay Önce

asalet...

ahmet hitit
ahmet hitit - 10 ay Önce

Koray beyin bu davranışı, "medeni ve kendine güven duyan və cesurluk" ifede eden bir davranıştır. Son 16 sene içinde unutulmaya yüz tutmuş bir davranış olarak addediyoruz. .

Kutlu tore
Kutlu tore - 10 ay Önce

Koray aydin dan bu saatten sonra meralaksener her turlu fesatligi beklesin iyi partli bir ulkucu icin cok uzucu goruntu

KENAN
KENAN - 10 ay Önce

Türk'ün töresinde vardır.Büyüğe saygı küçüğe sevgi göstermek.Herkes inatlaşmayı bırakmalı hoşgörü çerçevesinde hareket etmeli değil mi?

SIRADAKİ HABER