Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan’a "Umarım yanlış bir tarafa kaymaz"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP'ye katılacağı iddia edilen Fatih Erbakan için 'umarım yanlış bir tarafa kaymaz' dedi.

Karamollaoğlu’ndan Fatih Erbakan’a "Umarım yanlış bir tarafa kaymaz"

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan merhum Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’a kritik mesaj. Bir süredir Saadet Partisi’nden ayrı duran partinin kurucularından Fatih Erbakan’ın, AKP ile yola devam edeceği kulislerde konuşuluyor. Peki Saadet Partisi bu iddialar için ne diyor?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Hürriyet internet yazarı Ayşe Baykal’a konuştu. Baykal’ın “İttifak meselelerine girmeden Fatih Erbakan’ın Ak parti bünyesinde siyasete gireceğine dair iddialar var. Neden babasının kurucusu olduğu partide değil Fatih Erbakan?” sorusuna Karamollaoğlu şu yanıtı verdi:

“Fatih Erbakan’ın bizimle birlikte hareket etmesi icap eder. Kendisi bizim kurucu üyemiz. Genel İdare Kurulu üyemiz değil ama bunun sebebi de kendisinin ayrı bir liste çıkarması ve seçilememesidir. Ben, kendisini ısrarla bizimle birlikte çalışmaya davet ettim ama başarılı olamadım. Umarım yanlış bir tarafa kaymaz.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
ızzet uysal
ızzet uysal - 1 yıl Önce

kayarsada siyasi mefta olur.

Hta
Hta - 1 yıl Önce

Babasinin videolarini seyrediyoruz fikri cok net,kaldiki akpyi kuranlar gomlek degistirdiklerini, acikca beyan ettiler,oda en azindan babasina ihanet ettigini beyan etmeli...

SIRADAKİ HABER