Kılıçdaroğlu, belgeleri kimden aldığını açıkladı!

banner155

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında iddia ettiği belgeleri kimden aldığını açıkladı

Kılıçdaroğlu, belgeleri kimden aldığını açıkladı!
banner170

'Eşitlik, Adalet ve Kadın Zirvesi'ne katılan CHP lideri Kılıçdaroğlu, moderatör Ayşe Arman'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ailesi ve yakınları hakkında yurt dışındaki hesap iddialarına kaynak gösterdiği belgeleri nereden aldığına ilişkin sorusuna "FETÖ'cüler vermedi, yok efendim ilgisi yok. Bu ülkeyi seven milyonlarca bürokrat var" yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları şöyle:

"Man adası olayı şöyle önemli: Vatandaşına vergi ver diyeceksin… Ama Ankara'daki beylerin çocukları Türkiye'de vergi ödememek için başka ülkere gidiyorsa burada bir Ahlaki bir sorun var. Ahlakın olmadığı yerde insan hakları, kadın-erkek eşitliği, ahlak olmaz. Orada sadece kişisel çıkarlar olur. Bunun bir milat olmasını isterim ve 2019'da sonlandıracağız hep beraber.

Kılıçdaroğlu ayrıca,  Arman'ın "Erkek işsizse, akşam tencere kaynamıyorsa gelir hıncını karısından alır" sözlerini hatırlatması üzerine kadına şiddetin hiçbir gerekçesinin olamayacağını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2017, 14:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
as49
as49 - 1 yıl Önce

meydanlarda bağırıyordu KATİL ESET katil eset KATİL ESET diyerek ilgimiz olmayan konularda DAVUL ÇALIP Türkiyenin kafasını şişiriyordu. Acaba Suriye TERÖRİST göndersin diye SUUDİLER mi vermişti bu paraları ?

SIRADAKİ HABER

banner151