Kilis İYİ Parti il başkanlığı İstanbul’da esnaf ziyareti yaptı, rozet taktı

banner155

Seçime iki yıldan fazla bir zaman olmasına rağmen tüm Türkiye'den ilginç İYİ Parti seçim çalışmaları gelmeye devam ediyor.

Kilis İYİ Parti il başkanlığı İstanbul’da esnaf ziyareti yaptı, rozet taktı
banner170

Kilis İYİ Parti İl başkanlığı, Kapalı Çarşı başta olmak üzere İstanbul'da esnaf ziyareti yaptı, rozet taktı.

Kilis İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Balcı,İl Başkan yardımcısı Ağa Gündoğmuş, Merkez İlçe Başkanı Hakan Bilecen ve beraberindeki heyet İstanbul'a bir dizi ziyaret için geldi.

Vakfın tarihinde ilk kez bir siyasi parti kongre davet edildi.

Kilis İYİ Parti İl Merkez İlçe Başkanı Hakan Bilecen yaptığı açıklamada şöyle dedi; "Bilindiği gibi İstanbul'da 500 bine yakın Kilis'li ikamet etmekte. Bunların 30 binden fazlası nüfuslarını, akrabalık ve diğer sebeplerden dolayı Kilis'te tutmakta. Bu da bizim İstanbul'da seçim çalışması yapmak için en büyük etkenlerden biri.

Kilis Vakfı Başkanı çok kıymetli ağabeyimiz Yaşar Aktürk Bey'in nazik devati bizi hem onurlandırdı. Hem de heyecanlandırdı.Bizde İl Başkanımız sayın Muhammet Balcı ve arkadaşlarımızla buraya geldik.

Kapalı çarşıda çok sayıda Kilis'li esnafımız var. Onları ziyaret ederken İstanbul İYİ parti'den geldiğimizi zanneden diğer esnaf arkadaşlar "Nerede kaldınız sizleri bekliyoruz" diyerek bize site ettiler. Bizde durumu anlattık.

Kendilerine "Kilis'te İYİ partili olamayan kimse kalmadı. Bizde İstanbul'a geldik" dedik.

Merkez İlçe Başkanı Hakan Bilecen, İstanbul Kilis VakfıBaşkanı Yaşar Aktürk,  Kilis İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Balcı

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 00:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151