Koray Aydın TRT'de TRT'yi çok sert hırpaladı!

banner155

TRT'de partisinin propaganda konuşmasını yapan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, "Maalesef ki milletimizin vergileri ile ayakta duran bu kurumda ancak bir yasal zorunluluk yerine getirildiği için yer bulabiliyoruz" dedi.

banner170

İYİ Parti Teşkilatlandırmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, TRT Haber'de partisinin propaganda konuşmasını gerçekleştirdi.

Saat 18.54'te TRT 1'de başlaması gereken konuşma, kurum tarafından TRT Haber'e alındı ve 19.16'da başladı.

TRT Haber'de yaptığı konuşmada TRT'yi hedef alan Aydın, İYİ Parti'ye uygulanan karartmaya tepki gösterdi.

Koray Aydın'ın açıklamaları şöyle: 

"EN ACISI TRT'NİN KARARTMASI OLDU"

"İYİ ve cesur insanların dik duruşu karşısında afallayan iktidar, bu sefer de partimize karşı medya karartması uygulamaya başladı. Bu medya karartmasının en acısı ise TRT'de yaşadığımız karartmadır. Belki de İYİ Parti'yi TRT ekranlarında ilk kez bu kadar uzun görüyorsunuz. Maalesef ki milletimizin vergileri ile ayakta duran bu kurumda ancak bir yasal zorunluluk yerine getirildiği için yer bulabiliyoruz.

"ENGELLEMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEK"

Tabii ki bütün bu yaşadıklarımız bizi yolumuzdan döndürmedi. Atamız Bilge Kağan gibi gece uyumadan, gündüz oturmadan şiarıyla vatan toprağında ayak basmadık yer, elini sıkmadığımız vatandaş bırakmadık. Gittik, derdimizi anlattık. Ve gördük ki Türkiye yüzünü güneşe dönmüştür. İYİ Parti'nin iktidarı ve Sayın Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığı'nı engellemeye kimsenin gücü yetmeyecektir."

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 10:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim birben
İbrahim birben - 9 ay Önce

Ben şahsen Koray Aydına inanmıyorum.Koray Aydın Guguk Kuşunun İYİ parti içindeki yumurtasıdır.

Sefa
Sefa - 9 ay Önce

Ayın 25 amaroka biletiniz hazirmi

SIRADAKİ HABER

banner151