Mahir Ünal'a CHP'den videolu cevap

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "FETÖ gibi hastalıklı yapıların devlete sızmasının alt yapısını hazırlayan da Atatürk sonrası baskıcı Peker'ci CHP aklıdır" iddiasında bulundu.

banner170

CHP Milletvekili Tuncay Özkan, AKP’li Mahir Ünal’ın açıklamasına videoyla yanıt verdi.

CHP’li Tuncay Özkan sosyal medya hesabından “Bugün ‘CHP FETÖ'nün devlete sızmasının alt yapısını hazırladı’ diyen AKP Sözcüsü Mahir Ünal, 2014 yılında ‘FETÖ'nün ordu ve emniyete sızmasını destekledik' deyip Fethullah'a övgüler düzüyordu. Hafızasız siyaset yapınca arşiv önünüze konur ve böyle rezil olursunuz” mesajıyla bir video paylaştı.

Videoda Mahir Ünal’ın Fethullah Gülen’den övgüyle bahsetmesi ve TSK’ya, Emniyet’e sızılmasında destek verdiklerini belirtmesi dikkat çekti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Berham ŞAHBUDAK
Ali Berham ŞAHBUDAK - 1 yıl Önce

FETÖ KİM AKP KİM İKİSİ DE AYNI ÖRGÜT? AKP yasal olarak kurulmuş Devleti kuşatmış FETÖ ise illegal olarak " Devlete AKP eliyle sızdırılmış bir terör örgütüdür?

AKP VE GÜLEN CEMAATİNİN İTTİFAKI!
AKP'ye kadar ilk ve tek ittifak Fethullah Gülen, ittifakı AKP'nin bağrından doğduğu Milli Görüş ile Nurculuğun içinden koparak bağımsız ve geleceğin en güçlü dini grubu olan Gülen Cemaati arasındaki ilk ittifak 1973 seçimlerinde oldu.

Milli Görüşün kurucusu Erbakan, siyasete girdiği Milli Nizam Partisinin 1971 darbesiyle kapatılmasının ardından Milli Selamet Partisiyle yoluna devam ediyordu. MSP'nin siyaset sahnesinde güçlü bir aktör olmaya başlaması, Nur cemaatinden bağımsızlığını ilan etmek için uygun zaman kollayan küçük bir grubun lideri olan Gülen için de bir fırsat doğurmuştu. MSP'nin de Nurcuları yanına çekmek istemesiyle Erbakan ile Gülen arasında bir yakınlaşma başladı”. Fethullah Gülen, 1973 seçimlerinde çevresindekileri de MSP 'ye oy vermesi için yönlendirmesiyle adını duyurmuştu.

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 1 yıl Önce

Bır ömür tükürmek ve tükürdüğünü yalamakla geçer mi?
Kifayetsiz muhteris, iktidarsiz siyaset bakiyesi olunca, işemedik CAMÎÎ DUVARI bırakmayan kuduz akçakallar, bir ömrü tükürüp yalamakla geçiriyorlar!

hta
hta - 1 yıl Önce

Varsa anasindan babasindan,evlatlarindan ,sakalindan ALLAHTAN utanmiyan dinsiz imansiz

HALİT UYGUN
HALİT UYGUN - 1 yıl Önce

Arkadaşlar, videoda fetoyu ve okullarını öven Mahir ÜNAL ile bugün CHP'yi suçlayan Mahir ÜNAL aynı kişi mi sizce?..Bakın adam tövbe edip sakal bırakmış. Dolayısıyla sakalsız Mahir'in söyledikleri sakallı Mahir'i bağlamaz.:)

Gazı
Gazı - 1 yıl Önce

Münafık münafığı yanımdaydı, memleket bu hâle geldi, Dinsizlerin laiklerin leninci stalinci darvincinin yanında münafık yetişmiş, İnançları gereği inanmışlar münafık olduğu görülünce ayrılmış. Darvinci ve vs halen fetonun yanında buna ne dersiniz. Münafıklar darvinci vs yanında bir mum gibi görüldüğü için destek olunması normal ama halen aynı gemide yol alanlara ne diyelim bre ....... Allah ıslah etsin sözleri inşAllah.

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151