Mart ayı çok karanlık geçecek, Türkiye dibi görecek

Prof. Dr. Laçiner: Mart ayı çok karanlık geçecek, Türkiye dibi görecek

banner311
Mart ayı çok karanlık geçecek, Türkiye dibi görecek

Pek çok alanda mart ayının karanlık geçeceğini belirten Uluslararası İlişkiler ve Güvenlik Uzmanı Prof. Dr. Sedat Laçiner, Türkiye'nin dibi göreceğini söyledi. 

Özgür medya, gazeteciler ve Türkiye'nin önden gelen sanayicilerine yapılan baskı ve tehditleri değerlendiren Laçiner, mart ayının çok karanlık geçeceğini ifade etti. Laçiner, "Görünen o ki pek çok alanda Türkiye dibi görecek. Dibe vurma, mart ayı bunun ayı olacak, tüm işaretler kanaatimce bunu gösteriyor. Geriye çok az basın yayın kurumu kaldı. Zaten kalanların da Türksat'tan bağlantıları kesildi. Halka şu anda ulaşım sadece internet üzerinde görünüyor. Kalan son sızıntılar, son ışıklar, muhalif sesler anlamında tamamen kesilmeye çalışılıyor ve sona gelindi bu konuda. Dibi gördük, dibi görüyoruz. Bu son artık geriye bir şey kalmıyor." şeklinde konuştu.

"GERÇEK TERÖRİSTLER SOKAKLARDA CİRİT ATIYOR^"

Gerçek teröristlerin dışarıda cirit attığını kaydeden Laçiner, Türkiye'nin emektarı, işadamları ile gazetecilerin terörist ilan edildiğini belirtti. Boydak Holding'e yapılan operasyonu da 'gemide açılan bir delik' olarak yorumladı. Laçiner, sözlerini şöyle tamamladı: "Boydak ailesi Türk sanayisinin dev ailelerinden bir tanesi. Anadolu mucizesi denilen o müthiş atılımın da mimarlarından bir aile. Boydak ailesini içeri almak tıpkı gazete ve televizyonları kapatmak gibi, Türkiye gemisinin altında delik açmak anlamına gelir. Maalesef Boydaklarla açılan delik daha büyük. Ama irili ufaklı Türkiye'nin altında çok sayıda delik açıldı. Gemi şuanda her yerde su alıyor. Gerçek teröristler sokaklarda cirit atıyor. Ülkenin emektarı, işadamı, fikir adamı, gazetecisi bunlar da terörist diye yaftalanıp hapse atılıyor."

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2016, 07:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.