Meclis üyesinden Erdoğan isyanı: Şimdi de muhtarlar oy istesin

AKP Trabzon İl Başkanlığının yaptığı toplantıda büyük bir tartışma yaşandı.

Meclis üyesinden Erdoğan isyanı: Şimdi de muhtarlar oy istesin
banner170

Toplantıya 204 meclis üyesinden sadece 98 kişi katılınca kriz patlak verdi. 

AKP Trabzon İl Başkanı Haydar Revi yoklama aldığı sırada sinirlenerek, ”Neden katılım az” diye sorguladı. Ardından bir konuşma yaptı. Sonra meclis üyelerine söz verildi. Bu sırada kriz patladı.

Tonya Meclis Üyesi Hasan Tonya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirerek, “Muhtarları defalarca yanına çağırdı. Bizi bir kez bile davet etmedi. Bu doğru değil. Şimdi de bizi seçim öncesi sahaya inin oy isteyin çalışın diyor.” dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZI ELEŞTİREMEZSİN"

Konuşmasına devam etmek isteyen Tonya’nın süzünü kesen SKM Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu, “Bizim partimizin varlık sebebi, en büyük gücü Cumhurbaşkanımızı eleştiremezsin! Tasarrufları bizim için emirdir. Haddini bil. Kimse AK Parti çatısı altında sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştiremez.” diyerek sert çıktı.

İL DİSİPLİN KURULAN SEVK EDİLEBİLİR

Tartışmanın büyümesini il başkanı Revi önlerken Tonya’nın İl Disiplin Kuruluna sevkedilip edilmeyeceği merak konusu oldu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hacı Hüseyin BARS
Hacı Hüseyin BARS - 11 ay Önce

Tek adamlık olunca Demokrasi olurmu? Olmaz!

Mustafa sagdıc
Mustafa sagdıc - 11 ay Önce

Tek kişinin vereceği karar her zaman eksik kalır demokrasi çok sesliliktir

SOLMAZ
SOLMAZ - 11 ay Önce

vah garibim vah. meclis üyeliğin gitti partide işin bitti. senin efeliğin de bir zamanlar posta koyan bakan hemşerin gibi. yalvarıyorum(!) acil özür dile ve perişan olmaktan kurtu

Adem Gür
Adem Gür - 11 ay Önce

vekilleri genel başkanlar değilde halkın kendisi seçse hiç kimse liderin iki dudağı arasında kalmaz emir eri olmaz ve yapılan yanlışları eleştirme özgürlüğü olur.çünkü halkın vekilidir.ama nerdeee lider seçiyor vekil emir eri oluyor oy kullanan millet ise kimsenin aklına gelmiyor.

Er ka
Er ka - 11 ay Önce

""""Bizim partimizin varlık sebebi, en büyük gücü Cumhurbaşkanımızı eleştiremezsin!"""" O zaman ben bıraktım gidiyorum derse ne olacak .

1725 akp li
1725 akp li - 11 ay Önce

Yandaş ve besleme olduğu belli Bir insan önce vatan der 1725 RTE a puta tapar gibi tapmaz

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151