Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar AKP'nin listesin de yok!

AKP'nin YSK'ya sunduğu milletvekili adayları listesinde Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar aday gösterilmedi.

Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar AKP'nin listesin de yok!
banner170

Yaşanan bu gelişmeyle ilgili Metiner ve Tayyar'dan ilk açıklamalar geldi. Metiner, "Biatsa biat itaatsa itaat" yorumunda bulunurken Tayyar, "Durmak yok yola devam" mesajını paylaştı.

AKP’nin 27.dönem milletvekilliği listesinde adaylık şoku yaşayan Mehmet Metiner ve Şamil Tayyar’dan ilk açıklamalar geldi. 

Üç dönemdir milletvekilliği yapan Mehmet Metiner sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,

“Bu dönem listede yokum. Asla üzgün ve kırgın değilim. Reisimiz 3 dönem tercihiyle onurlandırdı. Milletvekili yaptığında iyi, yapmadığında kötü diyenlerden olmadık. Olmayız. Bizim için aslolan davamızdır. Şahsını davasından önde görenler kaybederler. Hep şunu söyledim: Milletvekili olmak kutsallarımız arasında bulunmuyor. Biatsa biat itaatsa itaat. Ölümüne seninleyiz Reis! Durmak yok, yola devam! 15 Temmuz zaferimizi 24 Haziran'da taçlandırmak için sahadayız. Yeni dönemde aday olan kardeşlerime başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Metiner, bir sonraki mesajında ise “Herkes yeni dönemde herkesten çok çalıştığımızı görecektir. Kim ki aday gösterilmediği için küser yanlış yaparsa namert olsun. Sadakatimizin makamlara bağlı olmadığını herkes görecektir” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
KADİR ERDUŞ
KADİR ERDUŞ - 11 ay Önce

OH OH YALAKALIKTA YARAMADI, SAĞA SOLA İFTİRALARDA BU EN GÜZEL HABER

Ekrem
Ekrem - 11 ay Önce

demekki akp yalaka devrini kapatmış.akp için sonderece önemli.megrici (pkk ağıtcısı- ,ibb başkanın kendi şeyinden aldığı gaz bile) iboş'u listeye sokamamış.

RAMAZAN BEKER
RAMAZAN BEKER - 11 ay Önce

BU HABERİN İYİ OLDUĞUNA İNANMAMIZ İÇİN AKP LİSTESİNDE BUNLARA BENZER BAŞKA VARMI ONU BİLMEMİZ LAZIM.SİZİNKİDE HABERCİLİKMİ?

SIRADAKİ HABER

banner176

banner151