Melih Gökçek'ten Ahmet Davutoğlu'na mesaj

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sonrası yaptığı veda konuşması nedeniyle teşekkür etti.

banner318
Melih Gökçek'ten Ahmet Davutoğlu'na mesaj

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, sosyal medya hesabı Twitter'da paylaşım yapan Gökçek, "Lidere bağlı olmak, birlik ve beraberliği korumak, bizim için asıldır.

Sayın Davutoğlu'na, yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. Mesajına, "Bizde bir gelenek vardır. Hareketin büyükleri bir karar verdi mi, bize onu tartışmak değil, verilen karara uymak gerekir" diye devam eden Gökçek, şunları kaydetti: "Liderimiz, Genel Başkanımız ile oturdu ve bir karar verdiler. Karara neden olan olayları bilmiyoruz. Bilmek de istemiyoruz. Önemli olan,karşılıklı saygı. Sayın Davutoğlu'nun vedası, son derece seviyeli ve birleştirici. İşte bizim gücümüz buradan geliyor. Lidere bağlı olmak, birlik ve beraberliği korumak, bizim için asıldır.

Sayın Davutoğlu'na, yaptıkları hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum. AK Partimize seçilecek yeni Genel Başkanımıza ve müstakbel Başbakanımıza şimdiden başarılar diliyorum."

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 10:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.