Meral Akşener Elazığ'da Coşkuyla Karşılandı

MHP Genel Başkan adayı Akşener Elazığ'da coşkuyla karşılandı Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akşener, geldiği Elazığ'da partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

banner311
Meral Akşener Elazığ'da Coşkuyla Karşılandı

MHP Genel Başkan adayı Akşener Elazığ'da coşkuyla karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akşener, geldiği Elazığ'da partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener, kurultay çalışmaları kapsamında Elazığ'a geldi. Akşener'i Elazığ havalimanında kurultay çağrılarına destek verdikten sonra görevden alınan İl ve İlçe teşkilat başkanları ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra MYK Üyesi ve 25. Dönem Elazığ Milletvekili Yavuz Temizer, Merkez Bankası eski başkanlarından MHP 25. Dönem Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, Elazığ'ın Ağın ilçesinin MHP'li Belediye Başkanı Yılmaz Serttaş ve çok sayıda partili karşıladı. Akşener, önceki gün Şırnak'ın İdil ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuş Musa Yılmaz'ın havalimanında cenazesini bekleyen ailesi ile de bir süre görüştü. Şehit yakınlarına sabır dileyen Akşener, şehir merkezine gitmek üzere hava limanından ayrıldı. Yüzlerce araçtan oluşan bir konvoy eşliğinde hava limandan şehir merkezine giden Meral Akşener, gövde gösterisi yaptı. Akşener, Elazığ'daki tarihi mekanları gezdikten sonra esnafları ziyaret edecek. Akşener, bugün saat 16.00'da bir otelde partililere dönük bir konuşma yapacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2016, 14:59

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.