Meral Akşener “İkinci Ekmelettin İhsanoğlu olmam”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, CHP'den İYİ Parti'ye katılan 15 vekil ve 24 Haziran seçimleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener “İkinci Ekmelettin İhsanoğlu olmam”

 Akşener, programda, "Hiçbir koşulda ve kimse için adaylıktan çekilmeyeceğim" dedi.

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener önemli açıklamalarda bulundu. CHP'nin hamlesiyle grup kuran ve seçime girmeye hak kazanan İYİ Parti'de Genel Başkan Meral Akşener, partisinin 20 milletvekili sayısına ulaşmasına rağmen imza toplamaya başladığını ve 100 bin imzayla Cumhurbaşkanlığına aday olacağını söyledi.

"BANA GÜL İÇİN DERLERSE ÇEKİLMEM"

Gazetesi İsmail Küçükkaya ise, paylaşımda bulunarak, Akşener'in şöyle konuştuğunu aktardı:

"Hiçbir koşulda ve kimse için adaylıktan çekilmeyeceğim. 20 milletvekili ile grup kurmamıza rağmen 100 bin imza ile aday olacağım. Bana Gül için çekil derlerse çekilmem. Kendim de çatı aday olmam. Herkes kendi adayı ile çıksın. İttifak, Saadet ve DP ile milletvekilliği için olacak"

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
SONSUZA KADAR ADALET
SONSUZA KADAR ADALET - 3 yıl Önce

Kaybedeceksek de er meydanında mücadele ederek kaybedelim.CHPde makul bir aday çıkarırsa zaten millet kimsenin lafına bakmadan ikinci turda ittifakı yapar.Ancak Meral hanımın baştan meydanı terkederse millet gözündeki cesur imajı yerle bir olur.

Ayşe tezcan
Ayşe tezcan - 3 yıl Önce

Aynen hepsine katılıyorum tebrik ederim başarılar