Meral Akşener Samsun'a gidiyor

MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, olağanüstü kongrenin toplanabilmesi için imza veren ve genel merkez tarafından kapatılan Samsun teşkilatını ziyaret edecek. Akşener aynı gün içinde Kurtuluş Yolu'nda miting yapacak.

Meral Akşener Samsun'a gidiyor

Kapatılan teşkilatlarla buluşmaya devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Adayı Meral Akşener, 19 Mart Cumartesi Günü Samsun'da olacak. Kongre için imza verdikten sonra disipline sevk edilen eski İl Başkanı Ömer Süslü'nün ev sahipliğinde gerçekleşecek ziyarette Akşener, Samsun'da miting yapacak. 

MHP Samsun’un seçilmiş İl Başkanı Ömer Süslü, Meral Akşener'in ziyaretiyle ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ; "Kamuoyunun malumu olduğu üzere Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Yönetimimiz, Genel Merkezimizin kararı doğrultusunda görevden alınmıştır. 

TÜM HEMŞERİLERİMİZ DAVETLİDİR
20. 21. 23. 24. 25. dönem Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanvekili ve İçişleri Eski Bakanı Sayın Meral Akşener Hanımefendi ülke genelinde görevden alınan teşkilatlara destek ziyaretleri kapsamında 19 Mart Cumartesi günü görevden alınan yönetimimize destek ve Samsunlu hemşerilerimizle buluşmak maksadı ile şehrimizi ziyaret edecektir. Saat 12:00'de Ankara yolu üzeri Üstün Avize karşısında araç konvoyu ile karşılanacak olan Sayın Meral Akşener hanımefendi, saat 14:00'de Kurtuluş Yolu'nda miting yapacaktır. Programına tüm hemşerilerimiz davetlidir. Sayın Meral Akşener Samsun'a gelerek kapatılan teşkilatımıza destek verecek ve inşallah buradan alacağı güçle yoluna daha kararlı bir şekilde devam edecektir. Buna inancımız sonsuzdur". 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2016, 16:19
YORUM EKLE