MHP, Atila Kaya baskısına dayanamadı, Ama skandal devam ediyor!

MHP'nin resmi sitesi www.mhp.org.tr'de bulunan "Milletvekillerimiz" bölümünde Atila Kaya'nın resminin çıkarılması haberini Habererk gündeme getirmişti.

Milliyetçi, Ülkücü camiadan tepki alan haber Ulusal basında da yer buldu.

Haberle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Atila Kaya'nın resminin mhp.org.tr'den kaldırılması ile ilgili kamuoyundan gelen baskıya dayanamayan MHP, Atila Kaya'nın resmini yeniden koymak zorunda kaldı.

Resim koyulmasına rağmen, resim tıklandığı zaman Atila Kaya ile ilgili bilgiler yer alması gerekirken "Değerli ziyaretçimiz Aradığınız milletvekiline ait bilgi bulunamamıştır." ibaresi ironik bir görüntü oluşturdu.

Diğer milletvekillerinin resimleri tıklandığı zaman çıkan bilgilerin Atila Kaya'da olmaması olayın apar topar düzeltilmeye çalışıldığı izlenimi verirken, yeni bir skandala imza atılmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2018, 10:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar Akbaş
Yaşar Akbaş - 11 ay Önce

UTANMAZLIĞIN DA BİR DERECESİ OLUR..ÜLKÜCÜ OLDUĞUNU İDDAA EDEN BİR PARTİDEN,ÖMRÜ "ÜLKÜCÜ" HAREKETTE GEÇMİŞ İNSANI KAYITTAN DÜŞÜRMEK,YOK FARZ ETMEK....bU AYIP ....DAHA FAZLA NE SÖYLEYEYİM...

ustahasanoğlu
ustahasanoğlu - 11 ay Önce

Bu iş Bahçeli'nin başının altından çıkmıştır.Çocukca işler.Atilla Kaya artık bir karar vermeli.Kadir Koçdemir,Zihni Açba,Oktay Vural hala ne bekliyorlar?Bu işin vebali günahı var.MHP tarihinin en büyük travmasını yaşamaktadır.Bahçeli'nin istişare yapmadan aldığı kararlar sadece MHP'nin genetiğini değiştirmekle kalmıyor,koskoca Türkiye Cumhuriyeti'nin yapısını,ruhunu,şeklini darmadağın edecektir.Bahçeli asla Başbuğ değildir.Alparslan Türkeş de dönem dönem siyasi manevralar yapardı ama özü bozmadan ve güçlenerek çıkardı.Bahçeli çok büyük bir yangın çıkarmıştır.

İbrahim Birben
İbrahim Birben - 11 ay Önce

Geçtiğimiz günlerde 22. 3.2018 tarihinde KRT tv de Çağlar Cilaranın programına katılacağı anonsu yapılmasına rağmen o program yapılmadı. Atila Kaya' nın bu programa katılmamasının nedeni kanımca o tv kanalına yapılan psikolojik baskılar olmalı.

Erdic
Erdic - 11 ay Önce

Allah a şükür Atill bey akkurt değil bozkurt kalanlardan

misafir
misafir - 11 ay Önce

Atilla Kaya´yi anlamakta zorlaniyorum, parti icinde pasifize edilmis birinin hala orada kalmasi bana manidar geliyor. Bu Kadar horlanmaya istifa etmesi gerekirdi. hayret!

YILMAZ TÜRK
YILMAZ TÜRK - 11 ay Önce

ÜLKÜCÜNÜN SİYASİ ADRESİ ARTIK MHP OLMAKTAN ÇIKMIŞTIR.ALLAH HERKESİ İYİLERDEN EYLESİN....

SIRADAKİ HABER