MHP, CHP’yi reddeti ama, o raporu istedi!

MHP, CHP'nin randevu taleplerine olumsuz yanıt vermişti.

MHP, CHP’yi  reddeti ama, o raporu  istedi!

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hazırladıkları seçim güvenliği raporunu iletmek istedikleri ancak randevu taleplerine olumsuz yanıt veren MHP'nin,  bugün bir yetkili isim tarafından raporu kendilerinden talep edildiğini söyledi. 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, yaptığı yazılı açıklamada,  dün (8 Mart) seçim güvenliğine ilişkin  hazırladıkları raporu iletmek için randevu istedikleri MHP Grubunun kendilerine olumsuz yanıt verdiğini anımsatarak şu ifadeleri kullandı: "Az önce MHP Grubu, Grubumuzdan dün Adalet ve Kalkınma Partisi grubuna ilettiğimiz seçim güvenliğine ilişkin raporumuzu talep etmiştir.  

Dün Randevu talebimizi reddeden MHP'nin kendi tutumlarıyla bağdaşmayan, kendi açıklamalarını yalanlayan, kendi kendini tekzip eden bu tavrını hayretle ve ibretle kamuoyuyla paylaşıyoruz. MHP'nin bir görevli aracılığıyla değil yetkili bir ismi tarafından, partiler arası iletişim nezaketine uygun bir şekilde raporun talep edilmesi durumunda taleplerinin değerlendirileceğini kamuoyuna iletiyoruz."

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan kahriman
Hasan kahriman - 10 ay Önce

Zaten mhp kacak saray sevdası olmus bizler sağlığımıza sahip çıkmalıyız sayın mv

DEMIRALP ALI
DEMIRALP ALI - 10 ay Önce

KARDESIM MHP LE UGRASMAYIN BU KISI SARAYA SATILMIS SIKTIR EDIN GITSIN LAZIM DIYIL O SIZE YALVARSIN ONUN NE KISI OLDUGUNU HEPIMIZ BILIYORUZ SAYGILARIMLA

selahattin abay
selahattin abay - 10 ay Önce

size düşeni yaptınız bundan sonrasını onlar anlatsın seçmenlerine

OSMAN BULUT
OSMAN BULUT - 10 ay Önce

---->:::::-----> TÜRK OLMAYANLARLA niye muhatap oluyorsunuz ki ? ONLAR KENDİLERİNİN HANGİ MİLLETTEN OLDUJLARINI , HANGİ ULUSLARIN ÇIKARLARI İÇİN ÇALIŞTIKLARINI AÇIKLASALAR DA ÜLKE RAHATLASA.

SIRADAKİ HABER