MHP'de toplu istifa "Bu bozuk çarkta yer almayacağız"

banner155

Seçimlere çok az bir zaman kala MHP'de toplu istifa şoku yaşandı. Daha önce de 170 kişinin istifa ederek İyi Parti'ye katıldığı Aybastı'da bu kez de ilçe başkanı ve teşkilatı istifa etti.

banner170

Milliyetçi Hareket Partisi Aybastı İlçe Başkanı Abdullah Kendir, teşkilatıyla birlikte MHP'den istifa ettiklerini açıkladı. Ülkücü ideallerinin devam ettiğini belirten Kendir, "MHP Aybastı İlçe başkanı olarak artık bu bozuk çarkta yer almayacağım" ifadelerini kullandı. Kendir, 2017 yılının sonlarında ilçe başkanı olarak atanmıştı.

MHP, seçime günler kala istifalarla sarsıldı. MHP'den istifa eden Aybastı İlçe Başkanı Abdullah Kendir, istifa etmelerine rağmen ülkücülüklerinin devam ettiğini söyledi. Kendir'in yanı sıra birçok teşkilat üyesinin de istifa ettiği ve İyi Parti'ye geçmeyi düşündükleri öğrenildi.

"Bu bozuk çarkta yer almayacağız"
MHP Aybastı İlçe Başkanı Abdullah Kendir, "Birilerinin bireysel çıkarları için hareket eden kişilerin baskılarıyla değil, doğru ve dürüstlük yolunda kendi çizgimizden şaşmadan bu bozuk düzene dur, tamam diyerek Aybastı ülküdaşları olarak istifamızı sunuyoruz. Aybastı MHP İlçe başkanı olarak artık bu bozuk çarkta yer almayacağım." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sebahat   tezsoy
Sebahat tezsoy - 9 ay Önce

Halal olsun yürekli cıkarını düşünmeyen bizlere her türlü hakareti eden birinin peşine düşmeyen ülkücü gardaşlarımıza bizler koyun degilizki

celil demir
celil demir - 9 ay Önce

helal olsun başkanım İYİ lerin kapısı sonuna kadar açık

Serap Yaman
Serap Yaman - 9 ay Önce

Geç bile kaldınız

Gonul given
Gonul given - 9 ay Önce

Kutluyorum baskanim dizi devami gelecek insAllah

vanlı
vanlı - 9 ay Önce

adasmsın kardeşim IYI partiye beleriz.....

SIRADAKİ HABER

banner151