MHP'den 'Olağanüstü' Toplantı Kararı

Devlet Bahçeli milletvekilleri, MYK ve MDK üyeleri ile olağanüstü toplanma kararı aldı.

MHP'den 'Olağanüstü' Toplantı Kararı

MHP lideri Devlet Bahçeli, milletvekilleri, MYK ve MDK üyelerini 10-12 Şubat'ta Konya'da olağanüstü toplama kararı aldı.

Olağanüstü toplantıda referandum süreci değerlendirilecek.

Alınan bilgiye göre kampa, milletvekilleri, MYK ve MDK üyeleri katılacak.

Kararı Twitter hesabından duyuran MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “MHP Genel Merkezi, MYK, MDK ve milletvekillerini 10-12 Şubat 2017 tarihlerinde Konya Dedeman Otelinde toplantıya çağırdı. Kamuoyuna duyrulur” ifadesini kullandı.

Yalçın, AA muhabirine yaptığı açıklamada, toplantının, her yıl ocak veya şubat ayında yapılan toplantılardan biri olduğunu ifade eden Yalçın, sözlerini şöyle sürdürdü: 

"Her yıl yaptığımız toplantılardan bir tanesi. Tabii böyle bir önemli süreçte toplanma kararı gündemle alakalı olacak. Gündem de nedir? Referandum. Süreç, MHP Genel Merkezi, Merkez Yürütme Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve milletvekilleriyle birlikte bir değerlendirmeye tabi tutacak, bir kampa girilecek.

Daha önce Kızılcahamam'da yaptıklarımıza benzer bir toplantıyı gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki süreçle alakalı bazı önemli kararlar alacağımızı ve gündemi değerlendireceğimizi ifade edebilirim. Toplantı mahiyeti ve amacı budur. Toplantıda başta anayasa değişikliği olmak üzere terör, dış politika ve iktisadi meseleleri ele alacağız."

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2017, 00:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gengiz Kaan
Gengiz Kaan - 4 yıl Önce

myk neye karar veri̇rse, versi̇n , b eni̇m kararim: dikdataya hayirdir!...

Reislerinreisi
Reislerinreisi - 4 yıl Önce

KURULTAY YAPSIN MHP
YENİ BAŞKAN SECİLSİN

Fatih23
Fatih23 - 4 yıl Önce

Ne karar alırlarsa alsınlar benim için yok hükmündedir. Çünkü yeni anayasada 120 yıllık Türk milletinin egemenliğini kişi ye devrediyorsa,mhp yi tasfiye ediyorsa,tbmm yi sıradan bir meclis yerine koyuluyorsa, cumhurbaşkanının baş danışmanın açıkladığı gibi eyaletler kurulabiliyorsa,türkçe 2.dil olabilirmiş gibi bu laflardan sonra kararım sonuna kadar defalarca hayır. . .

M.remzi sendil
M.remzi sendil - 4 yıl Önce

Bu toplantı çok manidar neden Konya neden ankara veya istanbul değil sizin hükmünuz haziran 2016 da bitmiştir yapacağınız hiçbir toplantının önemi yok siyasette bir söz adamı ihya eder bir söz vardır adamı dibe vurdular siz dibe vurdunuz söylenecek çok söz var ama ülkücü hareket terbiyem buna el vermiyor edep ağır basıyor vesselam

Yusuf nargiz
Yusuf nargiz - 4 yıl Önce

Sayın devlet bahçelinin milliyetçi hareket partisinde zamanı dolmuştur yerini işibilen birine birakmasının zamanı gelmiştir

Fatih23
Fatih23 - 4 yıl Önce

Baktıki mhp liler ve ülkücüler hayır diyecek milletvekilleri ve MYK üyelerini ve mdk üyeleri ni illere gönderip bizleri kandırmaya çalışacaklar tabi karşılığında bize bir kısım menfaatler da sunulabilir bizi kandırmak için. Uyanık olmak lazım. Sonuna kadar defalarca hayır. . .

Bozkurt
Bozkurt - 4 yıl Önce

Aga sizin karar alma yetkiniz 19 Haziran 2016 dan itibaren hükümsüzdür hukuken..önce entrikalarla askıya aldırdığınız kongrenin neticesine Adaletçe tarafsız bir yargı karar verece ki bundan sonrası alınan kararlar "fiiliden Hukukiye çevrilmiş olsun" "içi boş fıçı" siz ne karar alırsanız alın Ülkücüler Hayır da Hayır vardır düsturuyla Allah'ın izniyle HAYIR diyeceğiz..

Fehmi Güney
Fehmi Güney - 4 yıl Önce

Umarım Balgatin aklı Başına gelmiştir.Sayelerinde Ülke Paramparca oluyor yahu uyanın artık bu gaflet uykusunda .