MHP'li adaydan skandal sözler!

banner155

MHP Bolu 1. sıra milletvekili adayı Adem Evcil, katıldığı parti toplantısında "Hakkımda kara propaganda yapılıyor. 'Atatürkçü' olduğum söyleniyor. Benim çocukluğum Kur'an kurslarında geçti, babam imam hatip müdürü" dedi.

banner170

MHP Bolu 1. sıra milletvekili adayı Adem Evcil'in parti toplantısında söylediği sözler gündeme bomba gibi düştü. 

24 Haziran seçimleri kapsamında partililerle bir araya gelen Evcil, hakkında 'Atatürkçü' olduğuna dair 'kara propaganda' yapıldığını iddia etti. 

Çocukluğunun Kur'an kurslarında geçtiğine dikkat çeken MHP'li aday, "Hakkımda öyle kara propaganda yapıyorlar ki; bazen duyduklarım karşısında şok oluyorum. Çocukluğum Kur'an kurslarında geçti, babam imam hatip müdürü fakat benim 'Atatürkçü' olduğumu söylüyorlar" ifadelerini kullandı.

Evcil'in sözleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2018, 17:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Kemal Dilbirliği
Mahmut Kemal Dilbirliği - 9 ay Önce

Demek oluyor ki bu vatandaş ya ülkücü değil ve ülkücülüğü bilmiyor. Kuran kurslarında okuyan herkes Atatürk düşmanı değildir.

Selçuk taşpınar
Selçuk taşpınar - 9 ay Önce

Sayın Adem Evcil kur'an kursuna gidenler Atatürkçü olmuyor öylemi ki hakkınızda Atatürkçü diye kara propaganda yapılıyor deme ihtiyacı hissediyorsun.Kuzum merak ediyorum senin zihniyetindekiler bu kadar hızlı nasıl çoğalıyor?, Atatürkçü olmak sizi nasıl rahatsız ediyor?,Sizi atatürk düşmanı yapan etken nedir?

Ekrem.
Ekrem. - 9 ay Önce

babayın müdürlüğünü yaptığı İmam hatipleri GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK kurdu ulan gerzek.Seningibi biatçiden ancak rte ci olur.Senin yakana Hilal değil amül yakışır.

İbrahim Birben
İbrahim Birben - 9 ay Önce

Takke düştü Kel göründü.
Türk-İslam sentezinin amacı Atatürk'ün yerine başka kimlikleri monte etmektir. Türk-İslam sentezi projesi bir ABD operasyonudur.

Yeni Okuyucu
Yeni Okuyucu @İbrahim Birben - 9 ay Önce

Hiçte öğle değil Türk İslam sentezi bizim özümüzdür.Türklük islam olmadan bir anlamı yoktur.Türkü Türk yapan islamdır.

YUSUF BEYHAN
YUSUF BEYHAN - 9 ay Önce

Sayın başkan kendi fikrini değil,başkalarının onun hakkında söylediklerini tekrar etmiş.Ülkücüden Atatürk düşmanı ya da din düşmanı çıkarmaya çalışmak abesle iştigaldir.

serdar
serdar - 9 ay Önce

Muhafazakar seçmenden oy olma oranı yükselir.

figen
figen - 9 ay Önce

Şimdi sana bir şey diyecektim ama ağzımı bozmayacağım..ATATÜRK seni piç olmaktan kurtardı..sana soyadı verdi..ATATÜRK olmasaydı sen KURAN 'ın TÜRKÇE mealini nah öğrenirdin....öküz....O çok savunduğunuz osmanlı 610 yıl niye KURAN'ı TÜRKÇE tefsir yaptırmadı..niye..sığır mısın sen.KURAN ilk kez ATATÜRK tarafından Elmalılı Hamdi Yazır 'a TÜRKÇE meal ve tefsiri yaptırıldı..Keşke ATATÜRK kadar Müslüman olsaydınız...sizi gidi kafirler sürüsü sizi..göstermelik Müslümanlar..yobazlar....sizinle bu vatanda aynı oksijeni almaktan o kadar utanıyorum ki..ar ediyorum..bu vatan size göre değil....ağır geliyor size...si***..rin gidin buradan...hainler..ahlaksızlar....sen MHP.li olabilirsin ama asla Ülkücü olamazsın..it

özkan
özkan - 9 ay Önce

ADEM EFENDİ BEN İYİ PARTİLİYİM AMA HALA ATAÜRKÇÜ BİR TÜRK MİLLİYETÇİSİYİM DERHAL O PARTİYİ TERKET BAŞBUĞ TÜRKEŞDE ATATÜRKÇÜYDÜ VE ATATÜRKÜN SUBAYI İDİ SANA HATIRLETIRM


SIRADAKİ HABER

banner151