MHP'li belediyeden İYİ Parti milletvekili adayı

Manisa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Erdinç Karaköse, İyi Parti milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.

MHP'li belediyeden İYİ Parti milletvekili adayı

Manisa/Saruhanlı ilçesi Halitpaşa mahallesi doğumlu olan Erdinç Karaköse, yaptığı görevlerde sansasyonel olaylarla gündeme gelmişti.

Resmi gazetede 22.11.2016 tarihinde yayımlanan kanun hükmünde kararname ile Manisa Büyükşehir Belediyesi'ndeki görevinden ihraç edilen Erdinç Karaköse, 14 Temmuz 2017 tarihli KHK ile görevine iade edildi.

MHP'li Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde üst düzey görevlerde bulunan Karaköse, daha önce de MHP milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etmişti.

Gazete Baykuş’tan Murat Türk'e açıklama yapan Erdinç Karaköse, İyi Parti milletvekili aday adaylığı sürecinde Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin MHP'li Başkanı Cengiz Ergün ile görüştüğünü, kendisine 'hayırlı olsun' temennisinde bulunduğunu ifade etti.

Karaköse, istifası öncesi İyi Parti yetkilileri ile temas kurduğunu, doğru olanı yaptığına inandığını belirtti.

Erdinç Karaköse, sosyal medya hesabından kısa bir süre önce Cengiz Ergün'ün AKP-MHP ittifakının ortak belediye başkanı adayı olmasına yönelik paylaşımda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer coşkundeniz
Ömer coşkundeniz - 4 yıl Önce

İyi partinin adayları her zaman iyi insanlardır

osman oztunc
osman oztunc - 4 yıl Önce

yavsagin biri ne haber degeri var bunun

HÜSEYİN İLHAN
HÜSEYİN İLHAN - 3 yıl Önce

Çok değerli,nazik ve saygılı,şehrine ve insanına aşık arkadaşım rabbim hakkında hayırlı etsin.
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

Veysi Karahanlıgil
Veysi Karahanlıgil - 3 yıl Önce

Burada yorum yaparak, birbirinizi gücendirmeyin. 24 Haziran 2018 akşam saat 8 den sonra saçlar ak mı? yoksa kara mı? belli olacak gönlünüzü ferah tutun.