MHP'li Yalçın partili muhalifleri Ermeni çetelerine benzetti

MHP'li Yalçın partili muhalifleri Ermeni çetelerine benzetti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın: Bunların gözleri kör, kulakları sağır, beyinleri uyuşmuştur


MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, "Sayın Bahçeli'ye aylarca aç kalmış sırtlanlar gibi saldırmak, sadece açlıkla da izah edilemez. Bu bir cinnet halidir. Bunların gözleri kör, kulakları sağır olmuş, beyinleri uyuşmuştur." dedi.


MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Sayın Bahçeli'ye aylarca aç kalmış sırtlanlar gibi saldırmak, sadece açlıkla da izah edilemez. Bu bir cinnet halidir. Bunların gözleri kör, kulakları sağır olmuş, beyinleri uyuşmuştur." değerlendirmesinde bulundu.


Yalçın, yaptığı yazılı açıklamada 15 Temmuz darbe girişimi karşısında milletin ve milli unsurların gösterdiği direnişin, ihanet şebekesi FETÖ'nün hesaplarını bozduğunu, sonradan alınan tedbirlerle bu şebekenin dağıtıldığını belirtti.


Hainlerin vatansever, bölücülerin milliyetperver kisvesine büründüğünü vurgulayan Yalçın, "Bunlara medyada istimale ve tahrike müsait bazı çevreler de eklenmek suretiyle bir şer mutabakatı, şer iş birliği ortaya çıkmıştır." ifadesini kullandı.


Referandum sonrasında şer odaklarının ihanet çabalarını sürdürme şansları kalmayacağı için referandumu sabote etmek üzere son barutlarına, nefeslerine, kurşunlarına varıncaya kadar bütün cephanelerini harcamak üzere, gayrete geldiklerinin gözlendiğine işaret eden Yalçın, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:


"Referandum sonrasında bunların defterleri dürüleceği, yıllardır millete yazıp söyledikleri yalanların sonu geleceği için telaş ve korku içinde saldırıya geçmişlerdir. Hepsinin hedefinde MHP vardır. Çünkü MHP bunların oyunlarını bozmuş, oyuncaklarını ellerinden almıştır. Çünkü MHP, 15 Temmuz gecesinden itibaren siyasetin başat aktörü olarak ülkeyi parçalanmaya götüren süreci tersine çevirmiştir. MHP'yi hedefine koyan çevrelerse papaz tesbihindeki dua boncukları gibi yan yana dizilmişlerdir. Bunlar sadece MHP'ye saldırmakla yetinmemekte, hep bir ağızdan oyunu bozan Bahçeli'nin siyasetten silinmesi için yakarmaktadır. Yıllardır tekrarlanan ama aslı çıkmayan 'MHP bitecek' nakaratının bir benzeri, şimdi referandum sonrasına uyarlanmış, 'MHP referandumdan sonra bitecek' şekline dönüşmüştür."


"Bunların Ermeni çetelerinden farkı kalmamıştır"


"Perinçekgillerin emrindeki yayın organları ve buradaki maaşlı ihanet tellallarıyla kaos borazanlarının koro halinde Bahçeli'ye saldırdığını" belirten Yalçın, şunları kaydetti:


"Aydınlıkçıların sözüm ona korumaya çalıştığı ve tahrike yeltendikleri gazeteye bakınız, o da Fitneçağ'dır. Milliyetçi-ülkücü hareketin liderini, Mondros ve Sevr'i imzalayanlarla kıyaslayacak kadar çukurlaşanlar, suretlerini görmek istiyorlarsa aynaya bakmalıdır. Bozacının şahidi şıracıdır. Fitneçağ'ın bülbülleri de Ulusal Kanal'a çıkıp şakımaktadır."


Semih Yalçın, FETÖ'nün AK Parti iktidarında palazlandığının doğru olduğunu, ancak AK Parti'nin bu konuda yanlışından döndüğünü bildirdi.


MHP'ye yönelik saldırılarda, anayasa değişikliğinin içeriğine hiç değinilmediğine, değişiklik metnindeki MHP imzasının yok farz edildiğine, MHP'nin kırmızı çizgisi olan anayasanın ilk dört maddesinin korunmuş olmasının gündeme bile getirilmediğine vurgu yapan Yalçın, "Sayın Bahçeli'ye aylarca aç kalmış sırtlanlar gibi saldırmak, sadece açlıkla da izah edilemez. Bu bir cinnet halidir. Bunların gözleri kör, kulakları sağır olmuş, beyinleri uyuşmuştur." değerlendirmesini yaptı.


"MHP'ye yönelik hücumlar arttırılmıştır"


Emin Çölaşan'ın da son yazısında Bahçeli'ye saldırdığını aktaran Yalçın, Çölaşan gibi MHP muhalifi yazarların, içlerindeki nefret ve kini umutsuzca kustuğunu belirtti.
Bu taifenin her türlü yalanı, ahlaksızlığı, ölçüsüzlüğü ve iftirayı kullanarak, MHP düşmanlığını cinnet boyutlarına vardırmasının boşuna olmadığını kaydeden Yalçın, referandumda milletin nihai kararı vermesine giden yolu MHP'nin açtığına işaret etti.


Bu taifenin millet iradesinin tecellisinden korktuğunu iddia eden Yalçın, "(Referandum dönemecine gelmeden ne kadar kurşun ve gülle atarsak, ne kadar iftira üretirsek o kardır) denilerek, MHP'ye yönelik hücumlar artırılmıştır." değerlendirmesini yaptı.


Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, hiçbir hain saldırının MHP kervanını yolundan döndüremeyeceğini, iş birlikçilerin, beşinci kol hizmetkarlarının ve bilimum taşeronların salvolarının MHP kalesini düşürmeye yetmeyeceğini ve bunun böyle bilinmesi gerektiğini vurguladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekin yiğit
Tekin yiğit - 4 yıl Önce

Allah size akıl,izan ve insaf versin sağa sola saldırarak ve suçlama atarak nereye varmak istiyorsunuz anlamak mümkün değil kötü ve menfaatçi siyaset yapmanın çivisi çıkmış yeter artık ülkemizi tasfiye mi etmek istiyorsunuz gayri milli davranışlarınızla???? i̇nsanların yakasını bırakın ve herkes demokratik bir şekilde siyasetini yapsın. milli olan insanlara ve siyasetlere saldırıları bırakın ve bu ülke kendine gelsin.

Ötükenli
Ötükenli - 4 yıl Önce

Oylarını alıp sayelerinde milletvekili olduğun ülkücülere bu şekilde iftira atıp hakaret etme şerefsizliğini gösterdiğin için seni kınıyorum.Allah belanı versin

niyazi
niyazi - 4 yıl Önce

Sizin gibilere oy verdiğim ve sizin gibileri şimdiye kadar savundugum için çok pişmanım milletin yüzüne bakacak yüz bırakmadınız milliyetçilerde

İsmet zingir
İsmet zingir - 4 yıl Önce

Hakaretler ettiğin Ülkücüler in oyuyla vekil oldun Allah olmadın verdiğim vekalet alıyor seni aziz ediyorum terbiyesiz semih yalçın birdaha da nah vekil olursun

eses
eses - 4 yıl Önce

10 temmuz 2016 devlet sözüydü ne olduda genel kurul yapılmadı.cevap verirmisin.

murat maraşlı
murat maraşlı - 4 yıl Önce

ülke de beyin göçü var deniyor ya kesinlikle doğru bir söz. normalde bizim bildiğimiz beyin göçü yurtdışına olurdu. ama durum değişmiş beyinler yurt dışına çıkmadan yurt içinde gerçekten göçmüş. hiç ortada fol yok yumurta yokken 11 ekimde başkanlığı gündeme getiren bahçeli sayesinde ülke yeni bir algı oyunları zincirine vurulmuş ve sonucu olarakta referandum sürecine girmiş bir ülkedeyiz. hani beyin göçü dedim ya işte beyin göçü tam burada devreye giriyor çünkü yapmak istedikleri şeyi anlatamayınca olmadık saçma sapan söylemler ve eylemler geliştiriyorlar. hayır di̇yen teröri̇stti̇r gibi söylemler sıkca çıkar oldu ağızlarından ve yetmi̇yor khk kararlariyla akademi̇syenleri̇ i̇şten atmakla kalmiyorlar resmen ülkeyi̇ nazi̇ almanyasina doğru koşar adimlarla götürme yolunda müthi̇ş bi̇r çaba sarfedi̇yorlar. si̇zi̇ bi̇lmem ama vardiğim sonuç şu. hayir oylari bu ülkeye ne kadar i̇nsanin sahi̇p çiktiğini gösteri̇rken evet oylarida ne kadar i̇nsanin bu ülkeden vazgeçti̇ği̇ni̇ gösterecek.

KÖKSAL EMRAH GEDİK
KÖKSAL EMRAH GEDİK - 4 yıl Önce

" embesi̇l, bunah, zürri̇yetsi̇z, ai̇le mefdunu bi̇lmeyenler. kandan beslenenler. kan i̇çi̇ci̇ler. kati̇ller.......... gi̇bi̇ bi̇nlerce hakareti̇. kabul etmi̇ş zat.

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Ermeni'nin kim olduğunu milletimiz çok iyi biliyor.Semih efendi sen kendi nesebine bak.Ona buna çamur atma.Bak imrali canisi kac yıl önce AKP ile başkanlık rejimi konusunda anlaştı. PKK bu sisteme EVET diyor.Ama sizde EVET diyorsunuz.Sonra bize hakaret ediyorsunuz. Binlerce defa HAYIR DİYORUM .Hakaretlerinizi yüzbin misli ile size iade ediyorum.