MHP'li Yöneticiden şok sözler “Saçlarını değirmende ağartan bu zevata sormak gerekir bu değirmenin suyu nereden gelmektedir”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman yaptığı yazılı açıklama ile MHP Genel Başkan Adayı Koray Aydın'ı hedef aldı.

MHP'li Yöneticiden şok sözler “Saçlarını değirmende ağartan  bu zevata sormak gerekir  bu değirmenin suyu nereden   gelmektedir”

Büyükataman "Milliyetçi Hareket her devirde siyasi saldırıların hedefi olmuş, fitne ve fesatlarla içten çökertilmeye çalışılmıştır.

Dün Türkeş’siz MHP, MHP’siz Türkiye planlayanların yeni taktik ve oyunlarına direndik; MHP’siz hükümet, MHP’siz Meclis isteyen şerefsizlerle sonuna kadar mücadele ettik. Şimdi de oyunları bozacağız, oyuncuları perişan edeceğiz.

2002 yılından başlayarak “MHP’siz Meclis” için yapılan zorlamalar, sonuçsuz kalan karalama kampanyaları, yakılan fitne ateşleri, sahneye sürülen taşeronların, bunların hezeyanları ve nihayet 2009’da MHP’yi mahkeme yoluyla kayyuma teslim etmek için başlatılan hukuki süreçler de herkesin malumudur.

Dünün Söğütözü fitnecileri bugün Nazım Hikmetçi olmuştur. Türkiye’nin dört bir yanından otobüsler kaldırarak yer sahibi belediyenin partisine mensup bindirilmiş kıtaları Ankara’ya taşıyan saçlarını değirmende ağartan bu zevata sormak gerekir bu değirmenin suyu nereden gelmektedir. Yine bu fırıldaklar bilmelidir ki taşıma su ile değirmen dönmez." dedi

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 15:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alpargo
Alpargo - 4 yıl Önce

Seçimlere henüz 2 yıl varken 3 Kasım 2002'de erken secim kararı alip partiyi baraj alti birakan AKP'yi iktidar yapan siz. 7 Haziranda herkes AKP'nin erken secim istedigini bildigi halde öne çıkıp erken secim isteyip 40 vekil kaybederek AKP'yi yine tek basina iktidar yapan siz. Hic ortada yokken baskanligi ortaya atip meclisten geciren yine siz. Simdi kalkmiş MHP siz meclis istiyorlar diyen yine siz. Yahu asıl siz yaptiginiz eylem-tavir ve karalarla MHPsiz meclis istiyorsunuz. Aptal mı saniyorsunuz milleti?

Yusuf ATMACA
Yusuf ATMACA - 4 yıl Önce

Saçma hiç bir bilgi yok.

Fahrettin Haspolat.
Fahrettin Haspolat. - 4 yıl Önce

Sayın İsmet Ataman;sen Koray beyin ülkücülügünü tartışacak bilgive tecrübeye sahip deyilsin.Koray bey ülkücü gibi davranmış yapılan iftiraları yüce divana taşımış orada da11-0 gibi biroylamaile aklanmıştır.Türk siyasetine bir itibar kazandırmıştır.Ülkücü - milliyetcilerinde yüz akı olmuştur.Senin rahatsızlıgın varsa karnından konuşma erkek gibi çık ne biliyorsan söyle.Zaten cevabını alırsın.Ne Mutlu Türküm Diyene.

memoli
memoli - 4 yıl Önce

Çamur at izi kalsın. Sayın koray aydın tertemızdir. Çamur atana sormak lazım. Sizin yol arkadaşlarınız yüce divandan nasıl kaçtı. He he he

Hasan
Hasan - 4 yıl Önce

mhp yönetimini elinde bulunduranlar zaten destekledikleri hortlamasına sebep oldukları sistem zaten 2 partili bir düzen kuruyor mhp tarihe karışıyor yönetenler harakiri yapıyor.önce vatan diyen tehlikeyi anlayan zevat cebinden para harcayarak ulaşım masraflarını sağlayacaktır.sen öce 800 delegeye rağmen genel kurulu nasıl durduklarını neye mal olabileceğinin hesabını vermelisin.

Serkan
Serkan - 4 yıl Önce

Sayın ismet büyük Ataman'a sormak lazım değirmenin suyunun nerden geldiğini söylede bilelim burda dün yüz yüze bakıp siyaset yapıyordunuz ne anlatıyon sizler partinin oy oranını yükseltmek için ne proje yaptınız koltukta oturmalan mı oluyor

Halil kaya.
Halil kaya. - 4 yıl Önce

Mhp yönetimi siz babanizin partisinimi korumaya calisiyorsunuz.bitirdiniz partiyi.ama bu secimde hepiniz o sandikta kalacaksiniz.kimseyi suclayarak bir yere gelemessiniz.tüzügü deyisyirin de kurultaya gidin delege versin kararini.sallamayla olmuyor.sizde akp ye katilin topluca.yönetim olarak.

serkan
serkan - 4 yıl Önce

Yapmış yine boş bogazlik kucukataman