MHP'nin İstanbul B. Başkan Adayı Abdurrahman Başkan

MHP, aralarında İstanbul ve İzmir büyükşehir belediyelerinin de olduğu yaklaşık 900 adayını, Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin de katılacağı törenle 8 Aralık'ta İstanbul'da açıklayacak. Bu adaylar arasında en çok merak edilen İstanbul'un Adayının Abdurrahman Başkan mı?

MHP'nin İstanbul B. Başkan Adayı Abdurrahman Başkan

    Genel Başkan Bahçeli'nin katılımıyla düzenlenen Ankara ve Kayseri'de düzenlenen aday tanıtım toplantılarında 18'i büyükşehir, 25'i il olmak üzere toplam 472 belediye başkan adayı kamuoyuna tanıtılmıştı. İstanbul'daki 8 Aralık'ta yapılacak toplantıda, MHP'nin yaklaşık 900 belediye başkan adayı açıklanacak. Toplantıda, İstanbul, İzmir, Konya, Erzurum, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Hatay, Tekirdağ, Muğla, Malatya ve Trabzon büyükşehir belediye başkan adayları, 56 il ve çok sayıda ilçe ve belde belediye başkan adayları da tanıtılacak. 

İSTANBUL İÇİN KİMİN İSMİ ÖN PLANA ÇIKIYOR

 Şuan MHP İstanbul İl başkanlığı Görevinde olan Abdurrahman Başkanın da bu adaylar arasında olduğu söylenmekte adayların açıklanmasına sayılı günler kala isimler kulislerde fısıldanmaya başlandı bize gelen bilğiye göre bu adayler arasında MHP İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan olduğu söylenmekte..

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2013, 19:24
YORUM EKLE