MHP'de kongre kararı

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Cumartesi günü yapılan toplantıda,Genel Kongrenin il ve ilçe kongrelerinin paralel yürütülmesi noktasında Ekimde karar almak üzere karar alındı.

MHP'de kongre kararı

~~Milliyetçi Hareket Partisi MYK Cumartesi günü yapılan toplantıda, il ve ilçe kongrelerinin paralel yürütülmesi noktasında Ekimde karar almak üzere karar alındı. yapılması ile ilgili nihai karar Ekim ayında verileceğide bildirildi verdi. Aralık ve Ocak ayları içerisinde yapılmasıplanlanan toplantıda parti teşkilatları çalışmalarına başladı. MHP Teşkilatları ilçe kongrelerini tamamladıktan sonra il kongrelerine yapacaklar. Kongre tarihinin önümüzde ki günlerde MHP genel merkez yönetimi tarafından açıklanması bekleniyor.Milletvekili genel seçimlerinin temmuz 2015 tarihinde yapılacak olması nedeniyle partiye yeni bir dinamizm ve hareket getirmesi heyecanı şimdiden doruğa taşımaya başladı.

2015 yılının MHP için zafer yılı olması bekleniyor.Her ömrün ve her iktidarın sonu vardır AKP için sonun başlangıcı başlamış ufuktan pırıl pırıl güneşin doğduğu karanlığın son bulduğu şafak vakti yakındır.Milletçe devletçe düşürülmek istendiğimiz ihanet çukurundan ayağa kalkacak üç hilale destan yazılacak günler yakındır.Çünkü üç hilal zafer destanın sembolüdür.Elbette yalancının mumu yatsıya kadar yanmayacaktır. Mumda ampulde elbette sönecektir.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2014, 19:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER