MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı "İttifak tabanda yok"

banner155

Manisa Büyükşehir Belediyesinin MHPli Başkanı Cengiz Ergün bombayı patlattı.

banner170

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’li Başkanı Cengiz Ergün, katıldığı bir canlı yayın programında partisinin AKP ile yaptığı ittifakı eleştirerek, " İttifak yukarıda var da tabanda yok" dedi.

Yerel bir televizyon kanalında katıldığı bir canlı yayın programında AKP-MHP ittifakını eleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’li Başkanı Cengiz Ergün, "İttifak yukarıda var da tabanda yok" dedi.

“NASIL İTTİFAK BU”

Gazete Baykuş’tan Murat Türk’ün haberine göre; Ergün “Seçim öncesi son seneye girdik” dedi ve açıklamasını şöyle sürdürdü:

"Çok açıkça söylüyorum. Tüm kapılar kapanmaya başlandı. Tamamen engellemeye başladılar. İttifak yukarıda var da tabanda yok. Manisa’da o yönde bir intiba göremiyorum, siyasi olarak. Başbakan Yıldırım, ‘Manisa’nın anahtarını istiyorum’ dedi. Nasıl ittifak bu!"

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2018, 11:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
trabzon61
trabzon61 - 12 ay Önce

sayın başkan MHP bitmiştir. İYİ partiye geçin.

Bozkurt
Bozkurt - 12 ay Önce

Ülkücüler in yeni yuvası Iyi parti buyurun katılın

Eyi bilir
Eyi bilir - 12 ay Önce

Bahçeliye yalnız başına bir koltuk yeter.Dava ve arkadaşları onun için yok hükmündedir.

Av.Mustafa Nuri BAYINDIR
Av.Mustafa Nuri BAYINDIR - 12 ay Önce

Başkanımız Cengiz Ergün doğru söylemiş.Sayın Başbakan Yıldırım MANİSA konuşmasında Manisa’nın anahtarını istediğini söylüyor.Anahtar Cengiz başkandan isteniyor .İttifak olsaydı anahtarı istememesi gerekirdi.Demekki Cengiz Başkan istenmiyor. Sayın Büyükşehir başkanımızın yapacağı tek şey İYİ partiye gelmektir.Başka yolu yok.

MÜNİR
MÜNİR - 12 ay Önce

Ne bekliyordun ki?Bir gecelik aşk bu kadar olur!

Huseyin gokce
Huseyin gokce - 12 ay Önce

Mhp ve bbp dini bitirme ittifaki

Ismaıl akarsu
Ismaıl akarsu - 12 ay Önce

Manisa spordan bir rüzgar estirdin..eşraf ayaklarıyla belediye başkanı oldun..zaten seni manisalılar çözdü ki iki ilçeyi vermedi..salihliden esen rüzgarla büyük şehir belediye başkanı oldun..hep hata yaptın şımarık aile çocuğu modeli..yine aynı hatayı yapıyorsun..haddini aşma artık..sen kimsin bir düşün..sen manisanın önce atadığı bir memursun ki içeride bittin ve iki ilçeyi kaybettin,kaybettirdin..milletvekiliginde bas rol oldun fiyasko..sen kimsin ya genel merkez adına konuşuyorsun..yok iyi parti yok chp adayı kacaktan kucağa geziyorsun..devlet bahçeli ne derse odur..be memur cengiz ergün sana devlet bahçeli konuş mu dedi.,sünnetlik hediyemi zannettin bulunduğun yeri..kaybedecegini bildiğin için çamur atma sağa sola..sana bir ülkücü tavsiyesi,seni aday eden teşkilâtın mhp ise sus..özür dile..ha sünnetlik koltuk diyorsan bir an önce karar ver git gideceğin yere..en kolayı ıstıfa et ve o asıl hayatına dön..

1453
1453 - 12 ay Önce

ALLAH KERİMDİR koltuk kaygılı ülkücü olmamalı dava için ne hayırlısa o olsun ama bu ittifak KAZANACAK İNŞALLAH


SIRADAKİ HABER

banner151