MHP’li Şefkat Çetin’den Ayrılık Sinyali

Devlet Bahçeli'nin, partinin çekirdek kadrosu olan Başkanlık Divanı'nda da "yarı yarıya" değişime gideceği belirtiliyor.

MHP’li Şefkat Çetin’den Ayrılık Sinyali

MHP Merkez Yönetim Kurulu'nda (MYK) köklü değişiklikler yapan Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin, partinin çekirdek kadrosu olan Başkanlık Divanı'nda da "yarı yarıya" değişime gideceği belirtiliyor. Bahçeli'nin MYK'de yer vermediği Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin ise sosyal medya hesabından partiyi hedef aldı.

Çetin'in, "Zayıf düştük.Kızgınlık+Kırgınlık+Soğuma+Kırılma=Kopma. 24-48-72 saat frenle. Her birinin hatırası var. Dostlar meclisinin'sabır' söylemleri" ifadelerini kullanması dikkat çekti.

Çetin, yine sosyal medya hesabı üzerinden tüm parti teşkilatına şu açıklamayı yaptı: "Bir neferi olarak yıllardır hizmetinde olduğumuz davamıza, ülküdaşlarımızın yüzlerini kara çıkartmadan parti disiplini içerisinde en iyi şekilde hizmeti kutsal bir vazife bildik. Emanet edilen vazife bayrağımızı yere düşürmeden, lekeletmeden teslim etmemizi sağlayan Yüce Yaradan'a şükürler olsun. Makamlar gelip geçici, davaya sadakatimiz ve ülkücülüğümüz bakidir. Bu kutlu davayı daha ileriye taşıyacak bütün ülküdaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayarsuz...!
Ayarsuz...! - 1 yıl Önce

Senin için fark etmez...görev verildiği zaman gelir görevini yapar akabinde istirahat etmek ve yeni bir görev için kenara çekilirsin .
Devlet Bahçelinin değişik bir versiyonusun.Senin bu yeni gidişin mhpnin barajın altında kalma sinyali ..

ÜLKÜCÜ GENÇLİK
ÜLKÜCÜ GENÇLİK - 1 yıl Önce

SEÇİMLE TEŞKİLAT BAŞINA GELEN İL BAŞKANLARINI GÖREVDEN ALMAK MIDIR ÜLKÜCÜLÜK?.. SİZİN GİBİLERİN MİADI BU KADARDIR İŞTE..

Celil Pıstıl
Celil Pıstıl - 1 yıl Önce

Truva atısın! Nerede durursan dur truva atısın! Yeni görevin ne olacak bilemem ama BUNAK GURTCUK FOSİLININ MAYMUNCUĢU OLARAK İYI PARTİ İÇINE Mİ YERLESTİRILECEKSİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM!
Lakin bu numarayı İYİLER YEMEXLER!

Kadir karagul
Kadir karagul - 1 yıl Önce

Hangi teskilatin sorununu çözdün

muhteşem sülümaaan ve HÜRRRREM SULTAN
muhteşem sülümaaan ve HÜRRRREM SULTAN - 1 yıl Önce

hiç şaşırmadık ülkücü kökenli olanlar atilla kaya oktay öztürk şefkat çetin myk dışı fetö okulları kapatılmasın diye mecliste konuşan hürrrrem zuhal topçu nun muhteşem dönüşü( ! )

Zuriye mumcu
Zuriye mumcu - 1 yıl Önce

Geç kalinmis bir karar gardaş ne diyelim hayirli olsun

Adem Hocaoğlu
Adem Hocaoğlu - 1 yıl Önce

Rahmetli Türkeş giderken mezara götürdü MHP şimdiki hormonlu sadece palavra iktidar çalısması YÖK birilerine yamak olmak var malesef

başkan
başkan - 1 yıl Önce

kongreden 1 gün önce fotograf çektirenler sosyal medyada resimlerini siliyor aynı senin kapattığın teşkilatlar gibi senin yüzüne kapılar kapanacak


SIRADAKİ HABER