Murat İde'den Kocaeli MHP İl Başkanına tepki

banner155

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün sosyal medya hesabından talihsiz bir açıklama yaptığını belirterek İYİ Parti İl Başkanlığı olarak Ünlü’ye hakaret davası açacaklarını söyledi.

banner170

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün sosyal paylaşım hesabından “Devlet Bahçeli’ye kızıp, Meral’e destek verenlerin… Devlete kızıp, dağa çıkan PKK’lıdan hiçbir farkı yoktur” paylaşımına tepki gösterdi. Kaman, “Aydın Ünlü 3-4 ay önce kol kola yürüdüğü arkadaşlarına söylediklerini tekrar bir zihninden geçirsin. Ünlü’nün yaptığına sessiz kalmayacağız. İl başkanlığımızın hukuk komisyonu olarak MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ya hakaret davası açacağız” ifadelerini kullandı.

Öte yandan İYİ parti Genel başkanı Meral Akşener'in basın danışmanı ve Yeniçağ gazetesi yazarlarından Murat İde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda konu ile ilgi sert ifadeler kullanarak MHP İl Başkanı Aydın ünlü'ye sorular yöneltti.

İde " PKK ile masaya oturan kim? AKP. Bu parti ile ittifak yapan kim? sizin partiniz.PKK ile aynı masaya oturanların başkanlık macerasına "evet" demediğim için bugün temsil ettiğiniz partini televizyonun başından kovulan kim? Ben. Şimdi ben mi PKK'lıyım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2018, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151