O belediye başkanı İYİ partiye geçti!

banner155

Çorum'da Sungurlu İlçe Belediye Başkanı MHP’li Abdulkadir Şahiner, 16 Mart 2016 tarihinde ilçeye gelen MHP Genel Başkan Adayı Meral Akşener, Sinan Oğan ve Koray Aydın'ı karşıladığı için Çorum İl Başkanlığı Disiplin kurulunun yaptığı gizli oylama ile partiden ihraç edilmesine karar verilmişti.

O belediye başkanı  İYİ partiye geçti!
banner170

Karar, MHP Genel Merkezince onaylanıp Başkan Şahiner'e tebliğ edilmişti.

Şahiner, konuya ilişkin, "Beni partiden ihraç edebilirler ama ülkücülüğümden ve milliyetçiliğimden ihraç etmeye kimsenin gücü yetmez. Genel merkez dahil hakkımı hiçbirine helal etmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

ARTIK İYİ PARTİLİ

Uzun süredir İYİ Parti'ye geçeceği konuşulan Şahiner, resmen İYİ Partil'i oldu. Miting için Çorum’a gelen Akşener, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ve belediye meclis üyelerine İyi Parti'nin rozetini taktı. Şahinere'den övgüyle bahseden Akşener, "Kendisi benim abimin erkek kardeşi, birbirimize emanetiz. 'Niye ablanı bekletiyorsun' dedim. Allah razı olsun, beni mahcup etmedi" dedi 

İYİ Parti'ye geçmekten mutlu olduğunu belirten, Şahiner ise, "Türkiye'de iyi şeyler olacak. Mücadelemiz İYİ Parti'de devam edecek" dedi. Mitinge katılar İYİ Parti yöneticileri ve Sungurlu'dan mitinge gelen partililer Şahiner'i tebrik ettiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa sagdıc
Mustafa sagdıc - 10 ay Önce

Sayın.. Meral akşener türkiyenin gelecek umutları sende Allah yürü ya kulum dedimi kimse durduramaz

Ali anaçoğlu
Ali anaçoğlu - 10 ay Önce

KAÇAK GÜREŞMEK OLMAZ BİZLEREDE YAKIŞMAZ HER ŞEKİLDE YOLA DEVAM .VEFASIZ OLANLARADA ..TAMAM TAMAM T A M A AAAAAM.

SIRADAKİ HABER

banner151