Saadet Partisi adaylık için 4 isim oyladı! İşte o isimler

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı için dört isim arasında bir oylama yaptırdı. Oylama, Karamollaoğlu'nun Gül ile görüşmesi ardından gerçekleşti. Oylama devam ediyor.

Saadet Partisi adaylık için 4 isim oyladı! İşte o isimler

Saadet Partisi Genel Bşakanı Temel Karamollaoğlu, ittifak ve aday belirleme ile ilgili temaslarının yanısıra parti tabanının nabzını yoklamak için bir temayül yoklaması yaptırdı. Online olarak kullanılan oy verme işlemi henüz bitmedi.

Saadet Partisi, üyelerine dağıttığı “Saadet kart” üzerinden Cumhurbaşkanı adayı için oylama yaptırdı. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşen Saadet Genelbaşkanı, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ise Salı günü görüşmüştü.

Abdullah Gül'ün geniş bir ittifakın adayı olması değerlendirilirken, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin adayının kendisi olduğunu, adaylıktan çekilmeyeceğini söyledi. Akşener'in açıklamasının ardından, CHP'li kurmaylar Abdullah Gül isminin gündemlerinde olmadığını duyurdular.

İşte o İsimler;

Abdullah Gül

Abdüllatif Şener

Haşim Kılıç

Temel Karamollaoğlu

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet metcooglu
Mehmet metcooglu - 4 yıl Önce

Saadet partisi meral akşener aday göstermelidir akp içinden bu seçimler için kaç milletvekili destek verir abdullah gül bu kadar zaman ses çıkarmadı ne itibarı kaldı nede guvenirliligi saadet partisinin gücü varsa akp milletvekili istifa ettirsin de görelim gucunu

CELAL KARATAŞ
CELAL KARATAŞ - 4 yıl Önce

ABDULLATİF ŞENER,ABDULLAH GÜL

Haksun Acet
Haksun Acet - 4 yıl Önce

1.tercih abdüllatif şener.2. A.gül

Mustafa borazan
Mustafa borazan - 4 yıl Önce

Kas antalya adayımız meral aksener

Orkun Dan
Orkun Dan - 4 yıl Önce

Büyük Türk Milletinin tek adayı olabilir o da Meral Akşener'dir. Biat kültüründen kurtularak yüksek medeniyetlere yelken açmak için Akşener Cumhurbaşkanı, İYİ parti de yüksek oranda milletvekili ile mecliste temsil edilmelidir. Yoksa soyu-sopu belli olmayanların içinde kaybolur gideriz. Anlayana!

Kemal  YİLMAZ
Kemal YİLMAZ - 4 yıl Önce

Meral AKŞENER...Tek aday

Ertan Aydoğan
Ertan Aydoğan - 4 yıl Önce

Haşim Kılıç-Abdullatif Şener

Paramiliter Türk
Paramiliter Türk - 4 yıl Önce

bu listede Sami Selçuk'un da olması gerekirdi.Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344