"Saadet Partisi, İyi Parti bir ittifak içine girerse...”

banner155

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı: "Saadet Partisi, İyi Parti ve diğer sağ partilerle bir ittifak içine girerse, AK Parti'yi beklediğinin çok altında oy oranına itebilir."

"Saadet Partisi, İyi Parti bir ittifak içine girerse...”
banner170

SONAR Başkanı Hakan Bayrakçı: “Saadet Partisi, İyi Parti ve diğer sağ partilerle bir ittifak içine girerse, AK Parti’yi beklediğinin çok altında oy oranına itebilir.”

CNN Türk’te Ahu Özyurt’un sunduğu Türkiye’nin Gündemi’nde Saray-Bahçeli ittifakı ve seçmenin bakışı masaya yatırıldı.

“BEKLENTİNİN ÇOK ALTINDA KALABİLİR”

Konuklardan Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, ittifak ihtimalleri içerisinde Saadet Parti’nin olası etkilerini değerlendirdi. “Bu seçimin yıldızı Saadet Partisi’dir” diyen Bayrakçı, “Saadet Partisi, İyi Parti ve diğer sağ partilerle bir ittifak içerisinde olursa, AK Parti’yi beklediğinin çok daha altında bir oy oranına itebilir” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 23:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bumin Kağan
Bumin Kağan - 13 ay Önce

Bu Millet DYP Tansu Çiller Refah Erbakan iktidarını asla unutmaz o koalisyon Tam bir Milli ve Yerlli Demokrat iktidardı 1725 AKP gib soroz makarna bulgur kömür iş kur taşeron yandaş iktidarı olamaz.

izzet uysal
izzet uysal @Bumin Kağan - 13 ay Önce

bugün aselsan tuv roketsanı dyp milli selamet neçmettin erbakan döneminde güçlen meseydi bu toplar obüsler roket san yoktu

Akd.
Akd. - 13 ay Önce

Yaw hadi.İşinize bakın.Akp nin seçimlerde çakılmasının tek yolu sandıklara sahip çıkmaktır.

SIRADAKİ HABER

banner151