'Seçim ittifakı' zirvesi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da 15:00'de AK Parti kurmayları ile görüşecek. Gündemde seçim ittifakı ve baraj konularının da gündeme gelebileceği belirtiliyor.

'Seçim ittifakı' zirvesi!

KİMLER KATILACAK?

Habertürk'ün haberine göre; AK Parti'de gündem 2019'da hayata geçecek Cumhurbaşkanlığı Sistemi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu kapsamda bugün, uyum yasalarıyla ilgili olarak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Genel Başkanı Hayati Yazıcı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun ile Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop ile bir görüşme yapacak.

GÜNDEMDE SEÇİM İTTİFAKI VAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün saat 15.00'te İstanbul'da AK Parti yönetimi ile görüşecek. Görüşmede, uyum yasaları ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin gündeme getirdiği seçim ittifakı ve seçim barajı olacağı dile getiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2017, 10:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 1 yıl Önce

Gorunen o ki burada en cok zarari bu ittifaktan AKP gorecek MHP nin isine yariyacak ben yinede Akp nin kesinlikle MHP gibi olmamali Bulent Arincin gecen konusmasini dikkate almasini oneririm. Cunku bu ittifak AKP ye yine %50+1 getirmiyecektir. O zaman bu ittifakin anlami nedir...

SIRADAKİ HABER