Şefkat Çetin'den aynı iftira

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcı Şefkat Çetin malum iftiraya devam etti.

Şefkat Çetin'den aynı iftira

Sosyal medya hesabından " Bölücüler..Bölmekle Görevlendirilenler..Bölücülere Malzeme Üretmekle Görevlendirilip,İçerden Mikserlik Yapanlar..Devlet Bahçeli,Türk Milliyetçisidir.Yerlidir. Millidir.Mandacılarca Sevilmez.Bahçeli Oldukça MHP Üzerinde Oyun Kurgulanamaz.Bahçeli Yalnızlaştırılmalı. Kadrosu İtibarsızlaştırılmalı.Bu Oyunda MHP'liymiş gibi Oynanmalı.Oynuyorlar.

MHP;Türk Devletinin ve Türk Milletinin Milli Güvenlik Sigortasıdır.Türk Devletinin ve Türk Milletinin Bekası ile, Varlık Sebebi Aynıdır.ANAP Böldü.DYP Böldü.Şimdide FETÖ Bölme Oyunu Oynuyor.Bölen İflah Olmadı.

Dönüp Dolaşıp Üç Hilali Sancağımızın Gölgesine Sığınıyorlar.Talimat Alınca da Tekrar İhanet Ediyorlar. Bunlar.Biz Gibi Görünen Biz Olmayanlar.

Özü de Sözü de BİZ Olan..48 Yılımızı Bilen.Acımızı Çilemizi Yaşayan Liderimiz Devlet Bahçeli Ve Dava Arkadaşlarımızla Bu Oyunuda BOZACAĞIZ." dedi.

Öte yandan MHP'den ihraç edilen Meral Akşener FETÖ imasında bulunanlara "Bir terör örgütü, yandaşı, mensubu, üyesi isnadı olduğuna göre tespit etmeleri lâzım. Ben, sizin aracılığınızla savcılara, bu kişilere suç duyurusunda bulunuyorum. Ama bu bir iftiradır... Bu iftirayı atanlar, bu iftiralarını ispatlayamıyorlarsa namussuz, şerefsiz, alçaktır. Benimle kan bağı olanlardan bir kişi dahi FETÖ'cülükten açığa alınmadı, hapse girmedi. En iyi Erdoğan bilir benim FETÖ'cü metöcü olmadığımı." demişti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gurbetci Alperen
Gurbetci Alperen - 2 yıl Önce

Erezyona uğramış bu zavalliyi kaale almaya degmez!...

yılmaz özdemir
yılmaz özdemir - 2 yıl Önce

Sahi seni Bohçalı mhp den neden kovmuştu

İnci altınok
İnci altınok - 2 yıl Önce

Bölücünün tarifi varlığı aslı sizsşniz şevkatsiz şevkat efendi riyada da sınır tanımıyorsunuz ülkücü milliyetci asla drğilsiniz şehide saygınız sıfır

zafer
zafer - 2 yıl Önce

Bu Şefkat Çetin'in, AKP ihalelerinden nemalandığı konuşuluyor, doğru mu?

SIRADAKİ HABER