Semih Yalçın'a MHP'li muhaliflerin toplantısı soruldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, parti genel merkezinde Avrupa Türk Konfederasyonu başkanlığında üye çatı kuruluşları ve yöneticilerinin katıldığı bir toplantı düzenledi.

Semih Yalçın'a MHP'li muhaliflerin toplantısı soruldu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'a MHP'li muhaliflerin 'Türk Milliyetçileri Hayır Diyor' buluşması soruldu.

Yalçın, MHP'li muhaliflerin "Türk Milliyetçileri Hayır Diyor" buluşmasına ilişkin, "Önemsemiyorum da ciddiye de almıyorum. Toplanabilirler, bunda bir beis yok. İnsanlar farklı düşünebilirler ama MHP adına hareket edemez bayrağımızı, sembollerimizi kullanamazlar. Zannediyorum orası farklı bir partileşme toplantısı. Ben öyle görüyorum" dedi.

BAHÇELİ NE DEDİ?

Bahçeli'nin toplantıda muhaliflere ilişkin sözlerinin sorulması üzerine Yalçın, "Diğer partilere koşuyorlar. Bazı dönemler bunlar yaşanır, başarısız olurlar" dediğini aktardı.

Bahçeli'nin 15 Temmuz'da MHP'de yaşananları da anlattığını ifade eden Yalçın, şöyle devam etti:

Sayın Genel Başkanımız Bahçeli, 'İhtilal başarılı olsaydı bu ülkede her şeyi yapacaklardı' dedi. Hatta kitleye 'Acaba bu binayı yerle bir ederler miydi, etmezler miydi?' diye sordu. İçerideki bu sözde muhaliflerden de bahsetti. Bunların büyütülmemesi, önemsenmemesi gerektiğini, bu tip çıkışların her dönemde MHP tarihi içerisinde olduğunu, ancak başarısız olacaklarını ve yolumuza devam edeceğimizi ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurettin Okur
Nurettin Okur - 4 yıl Önce

İnşAllah tez zamanda HAYIR lı bir sonuçtan sonra, MHP deki işgal de sona erecek.
Hayırlısıyla.

Ali
Ali - 4 yıl Önce

Semih Yalçın bizi temsil etmiyor Sun bizim için hiç birşey şey değil son asbel kader bazı hainlerin sayesinde seçildim sen kimsin biz mhp büyuk ülkücüugu Türkeş öğrendik seningibi mukalamun bizi temsil edemez hain

ötükenli
ötükenli - 4 yıl Önce

habererk editörüne.sağdaki bölümde anket var.akp ile mhp nin ortak mitingine katılırmısın diyor.sadece evet var.bu nasıl gazetecilik,nasıl habercilik...sayfaları kontrol edeniniz,okuma yazma bileniniz yokmu.adam gibi sayfa hazırlasanıza

Editörden, ötükenliye ; Linki kontrol ediniz....
http://www.habererk.com/gundem/mhp-ile-akp-nin-ortak-kampanya-kapsaminda-yapilacak-herhangi-bir-mitinge-gider-misiniz-h26746.html

solmaz
solmaz - 4 yıl Önce

burhan ayeri'nin ifadesi ile günümüzün ebu lehebi semih efendi buyurmuş ki partileşme. bre y......... ve ş........ ler başını kaldıranı attınız işgalcisiniz tarih ve ülkücüler sizi asla affetmeyecek aldığınız beddualarla defolup gidecek ve kimsenin yüzüne bakamayacaksınız.

Möhreddin yigit
Möhreddin yigit - 4 yıl Önce

Bugünkü MHP yöneticileri meşruyetini yitirmiştir meşru olmayan ların sözleri cittiye alınmaz