Türk Solu'ndan Meral Akşener'e Destek

KRT'de Çağlar Cilara'ya konuk olan Türk Solu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ali Özsoy, parti kurmaya hazırlanan Meral Akşener'e destek verdi.

Türk Solu'ndan Meral Akşener'e Destek

Attığı başlıklarla dikkat çeken Türk Solu Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Özsoy, Akşener'in Ak Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan karşısında iyi bir alternatif oluşturacağını belirtti.

Türk Solu: Akşener'in partisi Türkiye için çok yararlı olacak

Özsoy programda, "Meral Akşener'in kuracağı partinin Türkiye için çok yararlı olacağını düşünüyorum. Biz, milliyetçi sol bir kesimdeyiz, onlar daha merkez sağ, milliyetçi sağdan geliyorlar. Partiyi kurmakta da çok geciktiklerini düşünüyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer
zafer - 11 ay Önce

Artık sağ-sol hizipçiliği yapmamak lazım! Ülkeyi siyasal islamcı mafya dinci yıkımından kurtarmak için el ele vermek gerek! Bu elbirliği, "sözkonusu vatansa, gerisi teferruattır!" düsturu çerçevesinde mutlaka gerçekleştirilmelidir!

MURAT
MURAT - 11 ay Önce

AMAN ANAN BU SAĞCILARA SOLDAN BAHSETMEYİN DAHA BU KONULARI AŞAMADILAR SADECE KENDİLERİNİ MİLLİYETÇİ SANIYORLAR BU PROBLEMİ BİR ÇÖZSELER ÜLKE DEĞİŞİK SİYSETÇİLERLEDE TANIŞIRDI KORKMAYIN HAİN OLMAYAN ÇÖZÜM SÜRECİ DEMEYEN HER PARTİYİ DENEYİN