Ümit Özdağ'dan Behçet Saatcı'ya ziyaret!

Görüşme hakkında bilgi vermeyen Özdağ, Başkan Saatcı’yla sohbet edeceğini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Saatcı ise, “Kalemiyle, beyniyle, fikriyle ülkemizin sıkıntılı dönemine yön vermeye, yol vermeye çalışıyor. Kendisine kolaylıklar diliyorum” dedi.

Ümit Özdağ'dan Behçet Saatcı'ya ziyaret!

~~Prof. Dr. Ümit Özdağ’dan Başkan Saatcı’ya ziyaret!


Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya, 2005 yılında MHP Genel Başkanlığı’na aday olan ve Yeni Çağ Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Prof. Dr. Ümit Özdağ ziyarette bulundu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye muhalifliği ile bilinen Prof. Dr. Ümit Özdağ, gazetecilere kısa bir demeç verdikten sonra makamda Başkan Saatcı’yla uzun süre sohbet etti. 


Samimi dostluğu ile bilinen ikili gazetecilere kısa bir değerlendirme yaptıktan sonra uzun süre sohbet etti. MHP Genel Başkanlığı’na 2005 yılında aday olan ancak adaylığı kabul edilmeyen Prof. Dr. Ümit Özdağ 2005 yılında partiden ihraç edilmişti. 2010 yılında tekrar MHP üyesi olan Özdağ, 2011 seçimlerinde MHP İstanbul Milletvekili adayı olmuştu. Görüşme hakkında bilgi vermeyen Özdağ, Başkan Saatcı’yla sohbet edeceğini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Saatcı ise, “Kalemiyle, beyniyle, fikriyle ülkemizin sıkıntılı dönemine yön vermeye, yol vermeye çalışıyor. Kendisine kolaylıklar diliyorum” dedi.

Not: Metin Fethiye belediyesinden basına gönderildiği şekilde harfi harfine yayınlanmıştır.

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2014, 23:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER