Yaşar Okuyan"Tayyip Erdoğan'ı yedirtmem"

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Okuyan, Batı dünyasına seslenerek, "Ben sana Tayyip Erdoğan'ı yedirtmem" dedi.

KRT Haber Müdürü Çağlar Cilara'nın programına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Okuyan, "Tayyip Erdoğan PKK ile ciddi mücadele ediyor. FETÖ ile mücadele ediyor" dedi ancak Yaşar Okuyan, hem PKK hem de FETÖ terörünün artmasında Ak Parti'nin sorumluluğu olduğunu söyledi.

"ERDOĞAN ULUSLARARASI TERÖRLE DE MÜCADELE EDİYOR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, hem uluslararası hem de Türkiye'deki terörle mücadelesinde Doğu Perinçek'in Vatan Partisi'nin çizgisine geldiğini belirten Yaşar Okuyan, Batı güçlerinin Erdoğan'ı devirmek için harekete geçtiklerini belirterek şöyle konuştu:

"ERDOĞAN'I SANA YEDİRTMEM"

"AKP'yi oradan indirmek, 15 sene içerisinde Türkiye'ye yapılan tahribatın yargı önünde hesabını sormak benim görevim, muhalefetin görevi ama sen oradan Türkiye'yi boğmak için yeni bir plan hazırlıyorsan, ben sana Tayyip Erdoğan'ı yedirtmem."

YORUM EKLE
YORUMLAR
adsız
adsız - 11 ay Önce

Al senin olsun. Peringeç 'in yamağı. 12 eylül 1980 den sonra çalmadığın siyasi parti kapısı kalmadı. Ölümlerden döndün. Ahir ömründe doğru yolu bul.

hatice
hatice - 11 ay Önce

yazıklar olsun size. Ergenekon kupasının savcisi, BOP eşbaşkanını antiemperyalizmin simgesi haline getirdiniz

Yılmaz Özdemir
Yılmaz Özdemir - 11 ay Önce

Meral Akşenere saldırmasının sebebi buymuş.Anlaşıldı

Serkan
Serkan - 11 ay Önce

Haydi be kıdemsiz maocu

mahmut  demirkolllllu
mahmut demirkolllllu - 11 ay Önce

yaşar efendi ülkücülüğü bırakmış.sol tv lerde RTE ne,bahçeliye ,hükumete ülkücülere atıp tutuyor..diyorki''1980 öncesi kandırıldık hata yaptık silah verdiler ateş ettik..''.ne kandırılması yaşar?kurtarılmış bölgelerde azılı devyol dev sol.thkpc ve hain bölücüler ülkeyi parçalarken ülkücüler vatan için canlarını feda etmedilermiyaşar?sınırdaki kahraman asker ne yapıyorsa ülkücülerde aynısını yapmadılarmı yaşar?.RTE ve hükumete çamur at.sonra koruma masalına başla.ciddi ol ciddi.

Selcuk
Selcuk - 11 ay Önce

adam ölumden kalktı.. ama kafa gitmis.. yazık yaaa.. bende bu adamı adam bilirdim..
perincekin uydusu olmus..

hayrettin
hayrettin - 11 ay Önce

Bence akp.nin feto.ve pkk.ile mucadelesi yuzeysel cunki gecmiste kendi pirogramları da TC.duşmanlığı ve devletimizin kurucusuna ihanet hakaret.leriyle doludur.
kurdistan diyen tej.yoneticidir.cunki hedefı kurfistanı kurdurmaktir.zaten bop.eş başkanı oldugunu ifade edende kendusidir.kisaca.TC.VE.ATATÜRK.TÜRKLÜK.söylemleri samimi deyildir.göstermeliktir.

23
23 - 11 ay Önce

tayyonun paralı adamı sanada sıra gelecek partını buyutmüşsün