Yeni Parti teşkilatları bu üçlüye emanet

Habererk imtiyaz sahibi İsmail Türk sosyal medya hesabından "Yeni Parti"nin teşkilatlarından Koray Aydın, Müsavat Dervişoğlu ve Eski MHP Milletvekili Cumali Durmuş'un olduğunu duyurdu.

Yeni Parti teşkilatları bu üçlüye emanet

Yurtdışında bulunan İsmail Türk'ü arayarak konu ilgili görüşlerini aldık.

İsmail Türk Açıklamasında " Yaptığım araştırmada Koray Aydın'ın Yeni Partide teşkilatlardan sorumlu olacağını açıkladıktan sonra, sevinenler olduğu gibi, bu duruma tepki koyanlarda oldu.

Sevinenleri ve tepki gösterenlerin olması iyidir.

Siyasette dengeleri korumak, herkesin umudunu kamçılayan işler doğru işlerdir.

MHP'de olan olumsuz olaylar insanımızın hafızasındadır. Bundan dolayı yeni bir Şefkat Çetin kaygısı ve korkusu yaşayan arkadaşlarımız merakla bu hususu takip etmektedirler.Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını MHP'cilik oynama devrinin bittiğini, kimsenin kendi kendine gelin güveyi olup görev alırım, yada kimsenin keyfiyetle "bu benim adamım, arkadaşımdır, buna görev vereceğim " dönemi bittiğini duyurmak, bir manda yeni partiye destektir.

Yeni Parti, Türkiye'yi kucaklayan bir parti olduğu için bu üç arkadaşımızın da bu hassasiyetlere kurucu önder olarak çok önem vereceklerini, bu doğrultuda Sayın Meral Akşener'in her şeyi en ufak detayına kadar takip edeceğini biliyorum, bunu da duyurmak istedim. Bu paylaşımları bu maksatla yaptım" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2017, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mkg
Mkg - 2 yıl Önce

Kusura bakmayın ama çocuk doğarken sakat doğuyor.Yanlış yapıyorsunuz,hata yapıyorsunuz benden söylemesi.Ümit olmuş bir hareketi bu duruma düşürmeyin.Ümitlerimizle oynamayın.Çift başlılığı geçtik siz üçbaşlılığa yelken açtınız.Simdi şu teşkilat Koray beyin,bu teşkilat Cumali bey in,falan teşkilat Musavvat başkanın mı olacak.Yazık çok yazık..

Murtaza Tezbiçer
Murtaza Tezbiçer - 2 yıl Önce

Bizim oğlan bina okur....döner döner gene okur..! hesabı . Değişen bir şey yok ..aynı hamam aynı tas.

Mkg
Mkg - 2 yıl Önce

Ben yaptım oldu anlamına gelecek her eylem mutlaka ters tepecektir.Oysa bu tarz yaklaşımlardan dolayı Mhp erimiş ve bitmiştir.Makam mevki aşıkları bu hareketin en büyük fitnecileridir.Olayları sen ben kavgasına sürüklemek,bu kavgalardan medet ummak bu hareketi boşa boşluğa düşürüp oyuna gelmektir.Bizler hiçbir beklentimiz yok derken bu tarz sacmalıklarada sessiz kalacak değiliz.Bu harekette her birey enaz Koray Aydın kadar,enaz Cumali durmuş kadar teskilatçıdır,örgütçüdür.19 senede marabalığa eyvAllah etmeyenler bunada eyvAllah hiç etmez.Acmayın ağzımızı söyletmeyin kötüyü.Geri dönüş gemilerini yakmış olanların umudu bitmez,siz eğer umutsanız;Bilinizki BİZİMLE UMUTSUNUZ,BİZ olamayanların,her daim BİZ in önünde tezgah kuranların umuda yolculuğu olmuştur,ama UMUT u zafere dönüstürenler BİZ çiler olmuştur.Bahçeli yapısından kopamayanlar anlaşılıyor ki 19 senede hicbirşey görememiş,öğrenememiştir.Aynı hareket tarzı ile olayı karşılıklı gruplaşmalar,kırgınlıklara yol açacak bir hale sokmak FİTNEDİR,Türk ün yarınlarına sökülmüş HANÇERDİR...

SIRADAKİ HABER