Yunus Uzunlara Pusu ve Yalanlar

Adana da çok sevilen eski ülkü Ocakları başkanı Yunus Uzunlar dün katıldığı kurultay dönüşü iftar ettiği resteurantın önünde gençlere kuru gürültü ile havaya ateş açtırılınca

banner311
Yunus Uzunlara Pusu ve Yalanlar

 Adana da çok sevilen eski ülkü Ocakları başkanı Yunus Uzunlar dün katıldığı kurultay dönüşü iftar ettiği resteurantın önünde gençlere kuru gürültü ile havaya ateş açtırılınca Yunus Uzunların yakın korumaları savunma amaçlı ateşle karşılık verdiği iddia edildi.MHP Genel  merkezine yakın haber sitelerinde ise olaydan kısa bir süre sonra Yunus Uzunlular ihanetin cezasını görerek vurularak yaralanmıştır haberleri yaptırıldı!

Meral Akşener'i paralelci ümit Özdağ ı mossatçı Sinan Ogan ı hain ilan eden zihniyet dün eski siirt ve Adana ocak başkanı Yunus Uzunlular a iftar saatinde silahlı saldırı girişiminde bulunulmuş yunus Uzunlular'ın karşılık vermesi üzerine mekanı basmaya gelenler yaralanıp kaçmışlardır. Olaydan yunus uzunlular ve arkadaşları hiç bir yara almadan kurtulmuşlardir. Bilindiği üzere yunus başkan geçen hafta 19 haziran kongresine geleceğini açıklamış ve tüm Çukurova da heyecan ve olumlu tepkiyle karşılanmıştı. Yapılan bu saldırıyla ilgili devlet bahçeli destekcilerinden bile tepkiler gelmesi gözlerden kaçmadı. Siirtte ve adanada ocak başkanlığı yaptığı süreçte pkk’lılarla verdiği mücadeleyle tüm milliyetçi ülkücü camia içerisinde sevgiyle ve muhabbetle anılan yunus uzunlular,bundan 3 ay önce yaptığı projeler ve hizmetlerle isminin ülkü ocakları genel başkanı olarak anılması ve Olcay kılavuzun bir takım iddiaları neticesinde görevden alınmıştı.

 

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 14:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.